Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a korombeli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a korombeli fiúk azt mondják, hogy milyen csúnya vagyok, de a nálam 2-3 vagy idősebb fiúk szerint meg szép vagyok? Akkor most melyik vagyok? :O

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 14:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szép vagy! Az időssebb fiúk már látják azt, amit a fiatalabbak még nem.
2013. dec. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! :)
2013. dec. 2. 19:18
 23/27 anonim ***** válasza:
Szépség vagy:)
2013. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Költőnő? ***** válasza:
bájos vagy.
2013. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
nekem is csak a nálam idősebbek mondják,hogy nagyon szép vagyok,a környezetem szerint viszont nem..:) nehéz,de nem kell velük foglalkozni.
2013. dec. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Misaka Kaori válasza:
Nyugi, 12 évesen én is rút kiskacsa voltam, most meg le se tudom vakarni magamról némelyik pasit, annyira pedálozik. A lányok amúgy is ha marabb érnek, ennyi csak. Ne másoknak akarj tetszeni, hanem magadnak! :) L/23
2013. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Küldj képet én segítek.. egyébként ne parazz szep vagy a legfontosabb hogy szeresd magadat.. es ne foglalkozz a butakkal
2014. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!