Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nőknek mindig az kell ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mindig az kell ami nem lehet az övék?

Figyelt kérdés

Az élet iróniája :D Míg csajom volt, a barátnői mind dicsérték, hogy milyen szerencsés a barátnőm, hogy ilyen jó pasit fogott ki, meg több csaj is próbálkozott nálam... a barátnőm féltékenykedett, mert volt ki meg is mondta a barátnőmnek, hogy tetszem neki :D Most meg hogy szakítottunk, senki sem érdeklődik irántam, pedig igyekszem ugyanolyan magabiztos lenni, mint eddig. :D


Szerintem a nők nem azért buknak az olyan pasikra, akiknek van valakije, mert azok magabiztosabbak, meg stb. (sablon szövegek, amiket ilyenkor szoktak mondani) Szerintem csak simán a nőknek az kell, amit nem kaphatnak meg :) Szerintetek ?



2013. dec. 1. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:
ez csak murphy törvénye: a világ mindig keresztbe tesz neked
2013. dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olvass szendit. aki bevált egy másik nőnek az kell nekik is.
2013. dec. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, csak így teszteltek, hogy mennyire vagy hűséges.


De amugy létező dolog, hogyha párkapcsolatben élsz, jobban tapadnak rád a nők, mint miko szingli vagy.

2013. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindkét nemre igaz az,hogy a szemükben vonzóbb a foglalt egyén.A foglalt szó ugyanis azt sugallja,hogy van,akinek kell,és bevált az illető,nem hiába él párkapcsolatban.Innentől kezdve már csak a kihívást látják az adott személyben,ami ugye a többség számára imponáló tényező.
2013. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
férfiak nem szeretik. undort kelt bennünk.
2013. dec. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"A nőknek mindig az kell, ami nem lehet az övék." Ha pedig megszerezték, már nem tartanak rá igényt, kivétel, ha az kielégíti vágyaikat: Pénz, jóképű pasi... a pénzt mondtam már?
2013. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így igaz!!!


Az én férjem is így járt. Míg nem voltunk együtt, soha senki nem akarta felszedni, nem is keresett párkapcsolatot igazság szerint. Pedig Több barátnőm szerint, és szerintem is nagyon helyes pasi.


Aztán összejöttünk, és egyből 2 csaj is közeledni akart hozzá.

Az esküvőnk előtt pár nappal még az egyik lány haverja is megpróbálta befűzni, pedig előtte jó 6 évig nem akart tőle semmit sem, és az esküvőnk után, a munka közben is több lány kikezdett vele már.


Kisugárzás szerintem az , ami vonzza ilyenkor a lányokat.


27/N

2013. dec. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!