Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnál vagy talán tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnál vagy talán tetszem neki?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy pasi, nagyon kedvelem. Mostanában elkezdett dumálgatni velem. Nem tudom azért e mert érdeklem, vagy csak úgy szimpla kedvességből. Ismerkedés miatt.

Nagyon ritkán látom lányokkal, ő még tőlem is félénkebb. Néha úgy gondolom, hogy érdeklem, de nagyon nem vagyok az esete. Elég csúnya vagyok. Nem tudom érdekelhetem e őt, vagy csak ezek olyan szánalombeszélgetések. Mindig pozitívan állok hozzá meg másokhoz is, szóval nem mutatom ki a magamhoz fűződő érzelmeimet, de nem tudom mit gondoljak.


2013. dec. 1. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya!
2013. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legyen picit több önbizalmad és légy egy picit nyitottabb, ha ő is fél meg te is főleg hogy ilyen későn kezdett nyitni feléd, szerintem szeretne tőled valamit, és ha neked sincs vele problémád akkor légy nyitott a dologra, hidd el ebből bármi lehet :)
2013. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked van pasid kérdező?
2013. dec. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!