Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem rég szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég szakított velem a barátom, ma írt egy smst, hogy menjünk fel a forgatagra, szerintetek?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem,hogy hogy elhívott,mire azt mondta,hogy hát én mondtam,hogy beszélgethetünk ezért. Akkor nincs esély az újra kezdésre?Amikor szakított nagyon magabiztos volt,amúgy veszekedések miatt szakított,de akkor kértem őt,hogy ne legyen vége stb,meg hogy hagy bizonyítsak beszélgessünk vagy valami.Azóta nem kerestem,erre ma hív.Lehet,hogy ő úgy gondolja,hogy néha talizunk és jó lesz úgy neki,vagy azért keres mert szeretné,hogy újra kezdjük? Szerintetek ?:/
2013. dec. 1. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nosztalgiadugást tervez.
2013. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alzheimer-kór. Nem emlékszik.
2013. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Valami okosabbat ! :D hát remélem ,hogy nem csak azt,mert ha nem akar velem járni akkor én nem is akarok vele találkozni ..mert így is piszkos nehéz nélküle :( de úgy hogy talizunk és nem lehet az enyém,na azt tuti nem bírnám
2013. dec. 1. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
az első kommentelő válasza mellett állok
2013. dec. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!