Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A határozott, céltudatos nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A határozott, céltudatos nők hamarabb elhagynak, mint a félénk határozatlanok?

Figyelt kérdés
Nem általánosítok, csak úgy gondolom egy céltudatos, határozott nő sokkal jobban tisztában van azzal, könnyebben talál másik pasit és ha valami nem jó a kapcsolatban, akkor sokkal könnyebben továbbáll határozottan.
2013. dec. 1. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ.
2013. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem ettől függ. a céltudatosban az is benne van, hogy ha szereti az adott illetőt, akkor nem elhagyja, hanem megpróbálja megoldani a problémát. de ugyan ezt egy félénk csaj is simán megcsinálja.

nagyon nem ettől függ.

2013. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a félénk bizonytalant is megdumálhatja egy nálad nagyobb dumás


nem jelent semmit

2013. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amíg jó a kapcsolat és szeretik egymást, addig egyik féle lány se akarja azt lezárni előbb, mert miért is akarná.

Viszont, ha a kapcsolat elromlik, és látja az illető, hogy ennek már vége, akkor egy határozott nő sokkal előbb meri elmondani ezt a párjának, ezt szerintem jól gondolod, míg egy félénkebb lány inkább szenved a rosszban.

De mondom ez csak arra az esetre érvényes szerintem, amikor már úgyis vége a kapcsolatnak.

22L

2013. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es Köszi erre gondoltam
2013. dec. 1. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!