Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a szakítás után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a szakítás után, ha még szeretem az Exem, és Ő az Életem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bár tudom,hogy már sok hasonló kérdést feltettek itt,de az én történetem talán más.1 hónapja lett vége egy 5 éves kapcsolatomnak.Nagyon szerettük egymást,a barátnőm ezt ki is mutatta,éreztette felém,én azonban nem éreztettem vele,úgy ahogy kellett volna.Ezt ne úgy értsétek,hogy bunkó voltam vele,csak nem öleltem meg ,nem simogattam mint annó,pedig ő megtette.De ez nem azért volt mert nem szerettem,valójában nem is tudom az okaáz,miért nem viszonoztam,és már nagyon bánom,ha tehetném már most reggeltől estig is ölelném,és ezt nem csak mondom.De sajnos erre későn jöttem rá,és elváltunk egymástól,ugyanis sok veszekedés lett köztünk,és véget vetettünk a kapcsolatnak.Az exem rá 2 hétre összejött egy másik pasival,erről beszéltem is vele,de azt mondta magányt akart,de betoppant az életébe ez a fiú,és ő kimutatja neki az érzéseit.Amúgy a srác folyamatosan váltogatta a nőit korábban,de most elvileg megváltozott miatta. :S Amíg nem toppant be az új pasi addig próbálkoztam,de túl görcsösen akartam és ezzel elrontottam mindent,nem hagytam neki levegőt sem.Már próbáltam magam túltenni rajta,de még 1 hónap után is minden nap csak rá gondolok,róla álmodom,és érzem ,hogy nekem csak Ő kell,és tudom mit hibáztam,biztosan boldoggá tudnám tenni ezután,ebben biztos vagyok.Az sem érdekel,hogy összejött mással,mert lehet erre volt szükség,hogy minderre rájöjjek,csak sajnos a sráctól most megkapja azt a törődést,így nem tudom mit tegyek,mert sztem a srác nem tervez vele Örök életre,de én meg nem várok arra,hogy kidobja,mit tegyek?A lányal azóta beszélünk néha neten,és érdeklődik,hogy mi van velem,találtam.e valakit?És mikor beszéltem róla,hogy ismerkedem,rossz kedve lett,hogy bezzeg ezért a lányért megteszed amiét értem nem tettél,illetve kérdezősködött,hogy volt e már csók köztünk stb.Ezt miért teszi?Hisz neki is van már más,én meg még csak ismerkedem.Az életemet adnám érte,hiába,hogy ismerkedem,de nem érdekel senki más,csak rá gondolok,mit tegyek?Nem bunkóságból mondom,de olyan válaszokat nem kérek,hogy hagy békén stb.,segítséget illetve vélemény kérek,hogy mit miért csinál a leírtak alapján,miért vannak ezek a félreérthető dolgok,vagy csak én értem félre a dolgokat?Mert én úgy érzem,hogy bizonytalan.Gyors válaszokat köszönöm!


2013. dec. 2. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak barátként érdeklődik, szerintem ne áltasd magad. Mi is hasonló helyzetben vagyunk, a szakítás szélén, de igyekszem megmenteni a kapcsolatunkat, még ha a párom nem is tudja kimutatni, hogy szeret. Én vagyok a lány.
2013. dec. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De akkor miért zavarja,ha én is próbálom túltenni magam?Miért érdekli minden apró részlet?hiszen én sem kérdezem erről!
2013. dec. 2. 09:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehetett annyira oda érted, ha két hét alatt bepasizott. Csak hülyít Téged, szerintem szakíts meg Vele minden kapcsolatot, ne beszélgess Vele. Részéről valószínű még nem biztos az új pasi, addig melegen tart Téged.

Csak úgy léphetsz tovább, ha ezt lezárod. 5 év kuka, de később jobb lesz, hidd el.

2013. dec. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!