Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már ilyen szívszorító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellicica88 kérdése:

Volt már ilyen szívszorító élményetek? Csak meg szeretnék bizonyososdni róla, h nem én vagyokaz egyetlen ilyen áldozat a világon!

Figyelt kérdés
A fiú, akibe belezúgtam (már négy éve) direkt kihasznált. Én ezt nem tudtam, és egyszer elkezdett cikizni, h milyen kövér vagyok, h "mi ez a ruha?". (12 éves vagyok)És erre, 3 hónap múlva lek*rv*zott... Akkor döntöttm úgy, hogy elfelejtem...persze ez nagyon nehéz, mert egy suliba járunk!:( Attól a perctől eldöntöttem, hogy erős leszek, és nem kell más srác! (persze újat szeretek, de az valószínüleg esélyesebb :/)

2013. dec. 1. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
12 évesen? Várj még pár évet az ilyesmivel...
2013. dec. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az visszafele is mukodik engem csutortokon kuldott el egy 13 eves lany a p*csaba eleg rendesen bele voltam esve
2013. dec. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem is csütörtökön küldtek el :(
2013. dec. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Magam alá csinálok... Meg lehet kövezni, de nem értem, hogy a tizenegypár évesek minek nyomják ezt a melodrámát... Egyikőtök éretlenebb mint a másik, lövésetek sincs arról, hogy mi az, hogy kapcsolat és amit ti szeretetnek hívtok, az inkább értelmetlen rajongás egy olyan kölyök után, aki magasról sz*rik az egészre...
2013. dec. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egyetlen 'áldozat'a világon ... jót nevettem.

Ez legyen a legnagyobb problémád az életben.

2013. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!