Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most várjam meg még ő jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most várjam meg még ő jön hozzám? De nagyon hiányzik:/

Figyelt kérdés
Mostanában folyton én járkáltam barátomhoz. Távkapcsolatba vagyunk, de most már én is dolgozom, szeretném ha ő is jönne. De neki mindig akad vmi elfoglaltsága. Nagyon szarul esik. Sztem ha látni akar akkor eljön. Szóval mostanában én járkáltam hozzá. Azt mondta a héten eljön. Rákérdeztem azt mondta nem tudja hogy lesz munkája. Nem tudom mit csináljak.. Hülyének érzem magam h én futok utána szeretném ha érezné kicsit h megvagyok nélküle, és ő jönne el.
2013. dec. 2. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem kellene a büszkeséget előhozni, akinek van ideje hétvégén az megy, munkabeosztástól függ a dolog nem adok-kapok.
2013. dec. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én akiért oda voltam azután mentem a világ végére is amikor csak tudtam.
2013. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát épp erről beszélek amiről az utolsó :/ várok most akkor ha tud majd jön meg ha akar inkább ez erről szól
2013. dec. 2. 12:55
 4/6 anonim válasza:
Szia! MI is távkapcsolatban vagyunk, és mivel nekem hétvégi munkám van, neki meg most mindennapos, ezért egy ideig én fogok lejárkálni hozzá, és nem vegyesen, mint eddig..mennyi időnként találkoztok?
2013. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hetente többször azért. Csak én rohangáltam hozzá eddig. De már unom, és szeretném ha ő is megtenné főleg ha van szabad ideje
2013. dec. 2. 13:12
 6/6 anonim válasza:
Azért ha hetente többször tudtok találkozni, azt nem nevezném távkapcsolatnak, akkor biztos nem olyan nagy a távolság, ha pénzben/időben megoldható, hogy ilyen gyakran talizzatok. (Mi sajnos csak 3 hetente tudjuk összehozni, mert egy oda-vissza út minimum 7000 Ft, és több, mint 200 km) Szerintem próbálj meg őszintén beszélni vele erről, hogy szeretnéd, ha kölcsönösen tennétek egymásért, és ő is hajlandó lenne feljönni hozzád. Ha fontos vagy neki, hajlandónak kell lennie erre..Ha tényleg úgy érzed, hogy ez nem csak kivételesen alakult így, hanem alapból ilyen hanyag a hozzáállása, akkor tényleg mondd meg neki, hogy ez a kapcsolat csak úgy működhet, ha ő is tesz érte, ő is meglátogat téged.
2013. dec. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!