Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet feldolgozni azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet feldolgozni azt, hogy egy férfi, akiért odavagyok, nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés
Volt köztünk már petting,de még sosem ment tovább. Megjegyzem,van valakije,tehát szeretők voltunk. Lehet ezért? De ha már csinál velem ezt-azt,mért nem fekszik le velem? ( már múlt idő,mert kirúgtam.)
2009. nov. 22. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos inpotens.
2009. nov. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem hinném.De akkor mért hiteget hogy akar engem meg minden? totál beleestem a pasiba...felajánlottam hogy feljöhet hozzám,nem tette.
2009. nov. 22. 01:09
 3/13 anonim ***** válasza:

azt írtad, kirúgtad.

hagyd a francba, csak kihasznál, ne alázd már meg magad egy ilyen miatt, sőt senki nem ér ennyit. ha számítanál neki, rég otthagyta volna a bnőjét.

felejtsd el, nem érdemel meg téged!!!

2009. nov. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
ez így van, ahogy az előttem lévő mondta.
2009. nov. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudom,igazatok van.Csak hát nem értem. Külsőmmel nincs gond,eddig minden pasinak tetszettem,úgy kell magamról levakarni őket.De ha ez a pasi annyira szerette a nőjét,mért csókolózott velem meg tapizott össze? Csak szórakozott?
2009. nov. 22. 01:30
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezzel hitegeti magát, hogy akkor nem is csalta meg igazán a barátnőjét.
2009. nov. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
sajnos tudom mit érzel. Ez kb 2 hója velem is megtörtént. az idő majd segít nincs mit mást tenni, már el is felejtettem. Akkor úgy éreztem ez kell nekem, ilyen pasival még nem találkoztam de elmulik majd.
2009. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
biztos homi!
2009. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jajjj...a szeretőket mindig azzal hitegetik h opersze, akarlak, jóveled, jobbvagy mint a csajom, de ez az esetek 99%ában nemiogaz. a szerető csakegy pótlék, és sosem ér többet mint az eredeti barátnő. így jártál.
2009. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
dobd kiXD
2009. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!