Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néztetek már szembe a magánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néztetek már szembe a magánnyal?

Figyelt kérdés

Én már 9 éve vagyok egyedül. Néha nagyon sz*r tud lenni, mikor rám jön a depresszió, de mindig sikerül magamat visszarugdosni a normális, megszokott állapotomba, de egyre nehezebb és nehezebb. Sorra szüntetem meg az ismerősi körömet, hogy minél kevésbé fájjon a magány és a tehetetlenségem. A szüzesség kérdést meg nagyban lesz*rom. Nekem csak az kéne, hogy elfogadjon egy lány olyannak amilyen vagyok.

Tudom kicsit NAGYON eltértem a tárgytól, és ezért elnézéseteket kérném.

A lényeg, hogy ti éreztetek már valaha így?


22/F


2013. dec. 2. 18:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Soha, 4éve nem volt komoly kapcsolatom csak szex, de 21 vagyok. Most még bele fér. :)
2013. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Most is vele sörözök.
2013. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
A magány az biztos, hogy nem hagyja el egy könnyen az embert.
2013. dec. 2. 18:12
 4/20 anonim ***** válasza:
Tehát 13 évesen a szüleid fogtak és kidobtak menet közbe a Daciából?
2013. dec. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hogy miből? Magyarul ha kérhetném.
2013. dec. 2. 18:18
 6/20 A kérdező kommentje:
Én arra értettem, hogy 13 éves korom óta nem jött össze semmi sem. Se ismerkedés, se randi, se csók, se semmi.
2013. dec. 2. 18:21
 7/20 anonim ***** válasza:

Dacia -> [link]


Igen, én egész életemben ezzel néztem szembe. 28 éve vagyok magányos, és valóban egyre nehezebb.

28/f

2013. dec. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Folyamatosan szembe nézek vele. Ellenére, hogy voltak már barátnőim, de évek óta nincs párkapcsolatom. Nagymértékben én is tehetek róla, a döntéseim miatt, de azt hiszem, nem csak az én hibám mindez. Sőt, 1 évig most munkanélküli is voltam diplomával. Ma kezdtem egy helyen melózni, ahol van 2 nagyon csinos lány, de mindkettő párkapcsolatban él. Ez az én szerencsém! :D Szóval ők kiesnek. Bár örülök, hogy most dolgozom, de a másik szemem ugyanúgy sír, mert a fizetésem elég gyér illetve nagyon rossz minden nap arra hazajönni, hogy üres a szobám és üvölt a csend benne. Nincs női illat, hang, mozdulat, ami megtöltené, színesítené azt. :(
2013. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem jó barátom! :)

Amikor rájön az emberre a dili, akkor tényleg szar, de jobban szeretem, mint amikor 5 hónap után egyik napról a másikra faképnél van hagyva az ember!

2013. dec. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Dreed ***** válasza:

Egy éve lassan már,minden reggel vele nézek szembe.. hmm..

21/F

2013. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!