Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásolhat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolhat egy kapcsolatot az ha párom barátai nem annyira szimpatikusak?

Figyelt kérdés
Párom barátaival nem egyszer találkoztam már. Van közöttük olyan akire azt mondom, hogy tök jó fej és bírom, de van olyan is, akivel egyáltalán nem szimpatizálom, egyszerűn irritál a jelenléte vagy a viselkedése is. Párommal kettesben jól megvagyunk, jól érezzük magunkat, de amikor velük vagyok, ő is lazább, de valahogy nem akaródzik olyankor menni velük bárhová ha olyanok is velünk vannak akit nem csípek. Párom tudja elmondtam neki látom rajta h nem nagyon érti de ő is tudja vannak olyanok akik nem igazi barátok. Így többségében kitalálok vmit hogy dolgom van, de félek h ez sebet ejt benne, és egy idő után gond lesz belőle. Mit gondoltok? Próbálok változtatni, de egyszerűen a személyiségük taszít engem és akkor meg ideges, és frusztrált vagyok akkor meg az a gond.
2013. dec. 2. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerem a szitut! Nalunk meg az is hozza adodott, hogy az egyik jobaratja aki szinte csaladtag, megprobalt kifurni, pletykalt rolam, stb.. Szerencsere mar tul vagyunk rajta, a srac is lealt es engem sem bant annyira.


Azt tudom tanacsolni, hogy legyel te a bolcsebb! Elhiszem hogy irrital(nak), de gondolj bele: a parod valamiert megis szereti es baratjanak tartja ot. Minden emberben lehet valami kedvelni, csak neha nehez megtalalni. Probalj a "kozos" dolgokra koncentralni. A leglenyegesebb a baratod :)

Engedd el a rosszerzest es a kapcsolatotok es sajat magad erdekeben probal pozitivabb lenni vele/veluk kapcsolatban.

2013. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!