Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki egyszer megcsal, az megteszi újra mindenképp?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok,akár maguktól a megcsalóktól is. :)
2013. dec. 2. 20:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül teszi meg még egyszer, de nagyobb az esélye, hogy ha egyszer kapható volt, akkor kapható lesz máskor is. Viszont ahol elmarad a bizalom, ott már teljesen mindegy az egész...
2013. dec. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Figyelj nem biztos, hogy újra megteszi, de megvan rá az esély, viszont van az a mondás, hogy "egyszer sittes mindig sittes" ebből az következik, hogy ha megint megpróbáljátok soha nem lesz olyan, mint esetleg régen volt, mert tételezzük fel egy vita során ezzel mindig zsarolható lesz a másik, és a szakításnak egy csúnyábbik verziója fog megvalósulni. Nem mintha a megcsalás már nem adna okot arra.
2013. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül teszi meg újra, de nagy rá az esély.
2013. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy megteszi mégegyszer.. Ha tényleg teljes szívéből szeret akkor nemfog mégegyszer megcsalni ... de többségben akik egyszer megcsalják a párjukat azok máskor is megfogják
2013. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

meg


idő kérdése az ilyeneknél

2013. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, mert mindig talál majd önigazolást magának, hogy miért teheti meg (ismét).
2013. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én magamból indulok ki. Régebbi kapcsolatomban történt. 19 éves koromban. Volt részemről megcsalás (néhány csók erejéig).

Bevallottam. A srác kérte hogy maradjak vele. Adjak még egy esélyt a kapcsolatunknak, és annak hogy beleszeretek.


Belementem. Nem csaltam meg újra, viszont pokollá tette a kapcsolatunkat a beteges féltékenységgel. Amikor már nem volt rá oka.


Végül lefeküdt valakivel. Szakítottam. Erre megütött. Visszaütöttem. Majd végleg elhagytam.


Szóval a csók után kellett volna nemet mondanom a folytatásra, mert nem voltam szerelmes. De akartam adni még egy esélyt a dolognak. És a szerelemnek. Mert mint embert szerettem, és mert erre kért.


A csalás 1 hónap járás után történt.


Ma már 3,5 éve vagyok együtt a férjemmel. Soha semmilyen formában nem csaltam meg, és nem is tudnám, mert szerelmes vagyok belé. Szeretem.


Tehát nem feltétlenül teszi meg mindenki még egyszer. Bár, szerintem aki első csalásnál is elment a szexig, az nagy eséllyel újra csalni fog.


27/N

2013. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ma már 3,5 éve vagyok együtt a férjemmel. Soha semmilyen formában nem csaltam meg, és nem is tudnám, mert szerelmes vagyok belé. Szeretem. "


Majd 10 év múlva nem leszel az és félrelépsz :)

2013. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsótól kérdezném, hogy valóban csak attól függ, hogy valaki hűséges vagy sem, hogy éppen szerelmes? A hűség nem érzés, hanem döntés! Ha az elveid azt diktálják, akkor hűséges lehetsz a sírig, ha nem, akkor lehetsz akár fülig szerelmes, akkor is elcsábulsz. Talán nem olyan könnyen, de megteszed, mert nincs értéke a kapcsolatoknak a szemedben. Tehát a hűség szerintem tartás egy elvhez, amit nem érzelmek vezérelnek, hanem a döntés, hogy nem alacsonyodsz le a kényelemből ide-oda kefélők szintjére.
2013. dec. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!