Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Magasnyomású mosónak mindenkép...

Magasnyomású mosónak mindenképp kell a hálózati víznyomás, vagy megteszi neki ráfolyással egy hordóból?

Figyelt kérdés

#mosó #gőzborotva #magasnyomásó
2013. jan. 27. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Van néhány (márkásabb és drágább) típus aminek nem kell víznyomás mert beépített szivattyús a legtöbb modell csak megadott víznyomással működik-sőt egy tól-ig érték is meg van adva ha ezen kívül esik nem kapcsol be!
2013. jan. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Zsolt75 ***** válasza:
Egy kútból működő házi vízművel már mindegyik fajtát tudod üzemeltetni és ez a vízmű amúgy is hasznos a ház körül. Javaslom ilyennel kombinálj ha nincs vezetékes vized.
2013. jan. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ! Vízparton mosnék kajakokat, hogy a telepre már tisztán kerüljenek be. Oda az áram ki van vezetve, de a víz nem. Mivel száz méter felett van a táv, tömlő helyett egyszerűbbnek találok kivinni egy molnárkocsit kannával, és arról adnám a vizet a mosónak. A Karcher legkisebbjét néztem ki erre a célra. K 2.120.
2013. jan. 27. 21:19
 4/6 Zsolt75 ***** válasza:

Nekem is ilyesmi van csak egy régi verzió. Ha hosszú távon gondolkodsz akkor ne ezt vedd. Elég gagyi. Nekem egy barátom is forgalmaz ilyet. Ezt a Karcher azért csinálta, hogy legyen neki is olcsó mosója, de műanyag az egész, hamar tönkremegy...

Nekem is 2x javította már, igaz mondta is mikor vettem, hogy nem lesz hosszú életű.... igaza lett.


Előnye , hogy kicsi, könnyen tudod vinni magaddal. Amíg a szivattyú működik első osztályú, utána vagy garanciába javítják vagy kuka..

2013. jan. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyit szerintem menni fog mint bármelyik B&D.
2013. jan. 28. 19:50
 6/6 Zsolt75 ***** válasza:

Igen annyit tuti :-)


Télen rakd fagymentes helyre, akkor tovább bírja.

2013. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!