Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátnőtök "cikin" táncolna?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy gáz a kérdés, de nagyon nyomaszt.

Osztálytáncolunk, mindjárt szalagavató. A lányoknak van egy "csajos" rész, ahol szexin kell táncolnunk, rázni a csípőnk, meg ilyeneket. Van barátom két éve, de én sose tudtam ilyen lenni. HA emgkért valamilyen hasonló dologra nem tudtam megcsinálni. Minden lány tök jól csinálja, én viszont szerintem nevetségesen. Nem akarok ilyet csinálni, de kimaradni se az osztálytáncból, így megteszem. Viszont tényleg NAGYON gázul csinálom. A barátom ott lesz a szalagavatón, és látni fogja. Tényleg röhejes ahogy csinálom, nemis tudom rázni magam, meg össze vissza elmaradok, forgok...nagyon kínos. Hiába tudom a táncot, nem megy.

Nagyon gáz? Fiúk, titeket ez zavarna?


2013. dec. 2. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Dóri, te vagy az?
2013. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Találj valami kifogást és ne menj el!


Ez a legjobb amit tehetsz. Abból nem lesz nagy baj, de ha beégsz az gáz!

2013. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem zavarna :D

Amúgy gyakorolj a tükör előtt és nézz ilyen videókat,hátha segít.

2013. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Dóri vagyok. :D :D De nem enyém a kérdés, viszont én is beégtem az egyik fiú osztálytársammal, eggyel kevesebbet pörögtünk, mindenki elfogadta, hogy megesik az ilyen bárkivel. A videón meg voltak olyan kedvesek, hogy azt a kameraállást tették be, amelyiken nem látszott.
2013. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Haha. Nem gáz.

nekem szent meggyőződésem, hogy baromi gázul táncolok, pedig 5 évig még táncoltam is.

Aztán van az a mennyiségű pia, ami után nem érdekel. De ilyenkor mindig olyan dicséreteket kapok, hogy mennyire jól táncolok.

múltkor elmentünk bulizni, én a szokásos csóringer farmer + ing cuccomban, barátnőm meg miniszoknyában és magassarkúban, és többen jöttek hozzám, mint hozzá, mondván nagyon jól mozgok. Én meg a képükbe röhögtem, hogy "mi a franc, ember, nagyon kedves, de nekem ne hazudj".

Hát, egyikkel se mentem haza aznap éjjel :D

2013. dec. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!:)

Sajnos a pia nekem nem jöhet szóba, mert szalagavató, és sose ittam még, csak két kortyot kb., így nem merem most bevállalni.:)

De ha ennyien mondják biztos jól mozogsz! :) Engem egy lány dicsér nagyon, viszont ahogy láttam a fiúk fején, szerintem nagyon béna vagyok...:)

2013. dec. 2. 21:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak annyira tetszik nekik, ahogy táncolsz, annyira néznek, hogy bamba marad a képük. :)
2013. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nádszálkisasszony ***** válasza:
Bár nő vagyok, de szerintem egyáltalán nem gáz. Én sem tudom rázni magam, ettől függetlenül vannak táncok amiket egész jól nyomok :D Egyszerűen vannak mozgások amik illenek a személyiségedez és olyanok amik nem. Fejleszteni pedig mindent lehet! Gyakorold otthon a tükör előtt. Ezerszer-ezerszer és ezerszer és akkor jobb lesz.
2013. dec. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!