Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, megsértődnétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, megsértődnétek ha a barátnőtök azt mondaná, hogy akkor menjetek külön karácsonyi/szilveszteri buliba?

Figyelt kérdés

Pl ha nem tudnátok megegyezni,és ti oda mennétek amit a haverjaitok szervezne, ő meg amit a barátnői?

Azt mondaná,hogy ő nem megy oda, ahova ti, és akkor menjetek külön?

Beleegyeznétek,vagy rosszul esne?


2013. nov. 30. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Haragudnék az biztos...
2013. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen én meglennék sértődve
2013. nov. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért mert nem hajlandó oda menni, ahova ti akartok? Ennyi erővel ti is úgy tesztek.

Mit tennétek?

2013. nov. 30. 10:43
 4/8 anonim ***** válasza:

pl mert nm papucs?

vagy unalmasabb a mamad papad elott jopofizji, mint a barataival?

ugyan mar neked mer nm teccik ha a haverjaival is van?

hogy lehetsz ilyen onzo?????

2013. nov. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol az ő haverjaihoz megyünk hol az enyémekhez. Mikor kié kerül sorra szilveszterkor. Ha meg egyikünk erre menne másikunk amarra akkor megyünk külön. Nem értem mit kell ebből ekkora problémát csinálni!! Nem vagytok összenőve!
2013. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Phew, mázli, hogy egyikünk sem bulizós.


A karácsony az családi ünnep, kortól függetlenül szóval akkor a családdal kellene lenni, szilveszter is jobb nyugodtan vagy csak pár emberre korlátozva. Milyen beteg elme vágyik arra az év utolsó napján hogy valami random részeg egy buliban tarkónhányja?


Amúgy az eredeti kérdésre így nem tudom a választ... Általában a többséget zavarja.

2013. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Miért csak én vagyok az önző?Épp úgy ő sem jönne velem.

Valamennyire egyet értek az utolsó válaszadóval.

Mi is itt a baráti körrel úgy készültünk,hogy csak 8-10 személyes nyugisabb 'buli' lesz, nekem se hiányzik a sok részeg paraszt egy nagy buliban, viszont ő a haverjaival olyat akar.

2013. nov. 30. 11:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi sem tudtuk eldönteni így abba maradtunk hogy a karácsonyi buli ami nálam egy céges buli mivel sok barátom ott van és mindenki viheti a párját így oda én megyek el és jön velem, a szilveszterire meg az ő baráti körével megyünk bulizni.

Igaz az én baráti köröm is nagyon vár minket de egymás nélkül nem akarunk menni először úgy volt hogy egyik helyre sem megyünk, hanem simán kettesben leszünk de akkor jött a céges karácsonyi buliról infó és úgy döntöttünk hogy akkor ott leszünk az én barátaim többségével és szilveszterkor meg az ő barátainál.

2013. nov. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!