Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert szeretem meg ezek utan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert szeretem meg ezek utan is? :' ( hogy tudnam vegre elfelejteni?

Figyelt kérdés
Van egy fiu.a volt baratom. nekem o volt az elso olyan akit tenyleg szerettem es nagyon szerelmes voltam bele. vele vesztettem el a szuzesegem is. kb 3-4honapig nagyon jol megvoltunk .telleg ereztem hogy vele minden jo es hogy vele akarok csak lenni es a vilag leghelyesebb fiujara sem cserelnem le mert annyira szeretem pedig kinezetre is csak atlagos. aztan ahogy telt mult az ido egyre roszabb lett minden. ugy ereztem hogy atver. ereztem hogy valami nem oke. rengetegszer szakitottunk majd ujra osszejottunk. de nem ereztem hogy szeretne. inkabb csak mintha lennek neki. es csak arra lennek jo... es utana kiderult hogy ez igy is van... undorito dolog volt amit csinalt. nagyon sokszor mondtam.neki hogy ha mar nem szeret akkor mondja meg. de mindig csak azt mondta hogy bizzak benne mert szeret. es nem ver at.. majd amikor legutoljara szakitottunk utana meg es megkerdezte hogy nem.e akarok meg vele lefekudni.. amin elegge fel huztam magam,mert nem is erdekelte hogy szakitunk csak a szex.. termeszetesen nemet mondtam mire o meg olyat mondott hogy nem is szeretett soha..
2013. nov. 30. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem lefeküdnél?
2013. nov. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Anyaddal.
2013. nov. 30. 11:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert ő volt az első és szeretted, nem könnyű elfelejteni. És úgy tudod legkönnyebben elfelejteni, ha eltereled a figyelmed és találsz egy másik srácot.
2013. nov. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hasonló dolgon mentem keresztül.

próbálj tovább lépni és tanulni a dologból.tudom h szar, de előbb utóbb menni fog.foglald el magad,barátnőkkel stb.

2013. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!