Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet rontani egy kialakuló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet rontani egy kialakulóban lévő kapcsolatot azzal, ha a lány ad egy csókot a srácnak?

Figyelt kérdés
de tudni kell h a srác nagyon visszafogott nyugodt és nem rámenős......többször találkoztunk már és úgy érzem itt az ideje ,ha adnék neki egy csókot: ) csak félek hogy elrontanám akkor ezzel az egészet.Én sem vagyok az a rámenős fajta de úgy érzem itt az ideje.
2009. nov. 22. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Azaz, ha tényleg nem rámenősen csinálod.

Ez inkább egy lökést ad a srácnak a visszafogottsága csökkentésére:)

2009. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
h lehet nem rámenősen csinálni azt a csókot?:P
2009. nov. 22. 11:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem, vannak srácok akiknek ez kell, különben ők a büdös életben nem kezdeményeznek. én is ilyen voltam:(

de a lány - aki már majdnem másfél éve a barátnőm - nem tököltöt:D szóval szerintem csókold meg.


18/f

2009. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Csak nyugodtan. Örülni fog, és utána már kezdeményezni is. ;-)
2009. nov. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy nem kapod le hirtelen.Hanem tényleg ha a helyzet úgy hozza.

pl. közel vagytok egymáshoz, vagy egy ölelés után, vagy egy arcra puszi után a száját puszilod meg. Szóval finoman. Nem rárontva szegényre.

2009. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát én speciel nagyon örülnék neki ha az én kiszemeltem adna egy csókot, megragadnám az alkalmat biza, de az enyém bezzeg kéreti magát , én meg majd kihalok már érte, de önbizalmam is helyre kéne tenni :D szóval hajrá :) hátha neki is ez a lökés kell, és után a a vonat nem vár, elindult már, a szerelem ha bendul nincs megállás XD sok sikert (Y) ;)
2009. nov. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kőszi mindenkinek
2009. nov. 22. 13:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is: ne ronts rá.

Búcsúzásnál öleld meg. Azt is finoman, lassan.

Ha érzed, hogy jó neki, akkor adhatsz csókot. DE először csak puszit az arcára - ha jól esik neki, akkor jöhet egy szolid csók.

2009. nov. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!