Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne értsene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne értsenek félre a fiúk?

Figyelt kérdés
Én mindig is akartam egy rendes fiú legjobb barátot, de nem jön össze mert például van egy fiú aki szimpatikus nekem, de csak mint barát és elkezdek vele barátkozni erre azonnal félreért.. Mit csináljak,hogy ne higgyék azt, hogy járni akarok, és csak egy barátot szeretnék?

2013. dec. 3. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te úgysem tudsz csinálni semmit, olyan fiút kell kifogni aki rondának tart.
2013. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Menj el AZ ország lúzerei nevű intézetbe, ahol ejakulálnak már attól, ha csak mosolyogsz egyet rájuk!
2013. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
nem tudom, de én smárolok mindenkivel amúgy szívesen...dehát nem kell azthinni, hogy nem csak rámírsz vagy felhívsz azt smárolunk egy adott helyen...
2013. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
próbálj normálisakat kifogni akik az embert és nem a pi*át látják benned
2013. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor ezt benézted.
2013. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
barátkozz melegekkel!
2013. dec. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na itt jol megkaptad. Szoval beszélgess, viselkedj ugy, hogy ne a nöiességed kerüljön elötérbe. Esetleg szedj össze egy pasit magadnak akiröl mindenki tud. Akkor könnyebben elhiszik, hogy csak barátkozol.
2013. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!