Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalás, újrakezdés, ismét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, újrakezdés, ismét megcsalás?

Figyelt kérdés
Néhány éves kapcsolatunk volt.Kiderült hogy másik fiúval is járt a hátam mögött,hosszú ideje. Ő régebben elakart hagyni,de én nagyon ragaszkodtam hozzá,és folytatta velem. Volt sok hibám. Uralkodni akartam a kapcsolatunkban. Időnként kicsit elhanyagoltam. Nem csaltam meg,nem is bántottam. Egyszerűen éltük az életünket. Aztán az utóbbi hónapokban kezdett nagyon eltávolodni. Azt kezdte el mondani,már nem szeret. Kérdeztem miért,azt mondta én vagyok a hibás emiatt. Mondtam neki,hogy adjon kis időt,hogy minden hibámat kijavítsam. Sikerült. Kibújtam a bőrömből,és teljesen megváltoztam. Akkor azt mondta,hogy nem tud megszeretni már. Ekkor szétmentünk. Néhány nappal később,találkoztunk,és a nyakamba borult,és azt mondta hibás döntést hozott. Onnantól nagyon sok szeretetet kaptam tőle,és azt mondta vállaljunk gyereket,és házasodjunk össze. Ez így ment szépen. Míg én megnéztem a telefonját,mert volt egy rossz érzésem. Más írta neki hogy szeretlek... ő is írta. Akkor szétmentünk. A másik féllel is vége lett neki. Most majd 2 hét után újra keres. Azt mondja szeret,de szégyenli amit tett. Meg hogy bánja a dolgot. Hiányzom stb.... azóta volt egy romantikus éjszakánk is.... Nem tudom adjak e neki egy esélyt,vagy újra megteszi? Szeretem őt. Szerintetek? Mit tegyek,ha szeretem még,de bánt a dolog. Megtudok bocsájtani,de nem tudom hogy érdemes e?
2013. dec. 3. 19:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Kétszer megcsalt,miért ne tenné meg harmadjára is?
2013. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Őszintén? Mit vársz, mit akarsz? Nyisd ki a szemed, ne vakítson már el az az önkénytelen érzelem. A csaj egy mocsok k**va, nincs szükség arra hogy hibáztasd magad, nincs szükség arra hogy egy olyan kapcsolatban szenvedj egyedül amihez két ember kell. Hányszor kell még félrelépnie hogy láss? Ha visszafogadod, azzal megalapozod az életed és a jövőd, ami rohadtul nem lesz így boldog, legfőképp nem hűséges!
2013. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Balfaß vagy, fiacskám.
2013. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, csak átvitt értelemben lábtörlő vagy tényleges is beléd szokta törölni a csizmáját amikor latyakos?
2013. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egy megcsalás volt. csak hosszabb ideig.
2013. dec. 3. 19:50
 6/18 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Nálam már az első félrelépés megbocsájthatatlan lett volna!

Számtalanszor eljátszottátok már ezt az egészet. Hagyjátok már egymást békén! Egyszer megtette, még egyszer megtette. Szerinted nem fogja újra megtenni? Dehogynem!

Attól hogy szerelmes vagy, az nem ok arra, hogy ne legyen tartásod és méltóságod!

A szerelem elmúlik, majd megszeretsz mást, de a barátnőd félrekacsintgatása nem fog! Ezáltal szépen mindig meg leszel alázva, megbántva. Jó ez neked? Ha igen, akkor kezdjétek újra és szenvedj tovább!

2013. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg neki, de újra már ne kezdjétek. (szerintem)
2013. dec. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hogy érthető legyen nem kétszer,hanem egy személlyel járt néhány hónapig a hátam mögött...... ezért mentünk szét.
2013. dec. 3. 19:52
 9/18 A kérdező kommentje:
A kérdés hogy ha ez volt újra megteszi? rosszul írtam ki a kérdést.
2013. dec. 3. 19:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Attól hogy nem feküdt le vele más intervallumban, attól még érzelmileg megcsalt. Nem változtat a helyzeten. Idióta van ha ez kérdés egyáltalán.
2013. dec. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!