Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a párod szeret, de hirtelen meggyűlöl?

Figyelt kérdés
Szerintetek létezik ilyen? A barátnőmmel minden tökéletes volt, tudom hogy szeret még most is, de mégis egyik pillanatról a másikra meggyűlölt, pedig semmit nem tettem. Mit tegyek hogy visszaszerezzem?
2013. dec. 3. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

amikor le akar rázni, félrelép, akkor talál okokat a gyűlöletre


azért, hogy ne érezze magát hibásnak. tegyél a fejére, ne keresd. ő tett ellened valamit

2013. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamit csak tettél. AMúgy nálam ez állandóprobléma.Ha valamit elrontok, akkor a párom dühében megutál, azután lenyugszik és minden megy tovább, csak sajnos minden ilyen kirohanásánál egyre jobban félek, hogy örökre benne reked ez az érzés és nem lesz visszaút
2013. dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van.
2013. dec. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ex barátnőm annyi fájdalmat okozott, hogy végül már éreztem egyfajta utálatot. De nem utálom, inkább csak kiábrándultam belőle és nem akarok már tőle semmit.
2013. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!