Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön soha össze?

Figyelt kérdés

HA nekem tetszik egy fiú tuti, hogy én nem tetszem neki. Ha én tetszem egy fiúnak tuti nem tetszik a fiú. És így mindig pofára esek:( Nem is volt még kapcsolatom. Pedig jó lenne kísérletezgetni. Azt mondják szép vagyok "olyan barátnő típus" még se jön össze semmi:(

17/L



2013. dec. 3. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
hallod, de rossz neked
2013. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Költőnő? ***** válasza:
még csak 17 vagy.... Majd jön, ha megjön a magabiztosságod is.
2013. dec. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rosszakat fogsz ki. Velem is ez van sajnos, igaz idősebb vagyok már nálad picivel 21 éves de eddig nekem sem jött össze egy lánnyal sem. Persze sokat csajoztam, ismerkedtem eddig nem igazán koptatott le senki de valahogy mindenkinél a barát zónába maradtam. Persze volt egy szex kapcsolatom egy helyes lánnyal bár az csak egy kis ribi volt semmi több ő is csúnyán átvert. Igaz túlsúlyos vagyok ez tény bár teszek ellene szépen adom le a pluszokat de még sok van hátra amitől meg kell szabaduljak. De nem kellek senkinek, időként rám mosolyog 1-1 kedves lány de sajnos már félek kezdeményezni nincs bátorságom hozzá mert félek hogy hoppon maradok, egy lány mondta hogy arcra elég helyes vagyok bár picit félelmetes de sok lánynak bejönnék, de valahogy nem megy. Kedves, vagyok, jófej, őszinte, megbízható, belsőmmel nincs is semmi gond, külsőmmel van a gubanc sajnos beismerem, teszek ellene de lassú a folyamat.

Én is régóta várok egy társra hogy legyen kiért felkelnem legalább vagy végre én is részt vehessek romantikus élményekbe amire már régóta vágyok. Persze nem az a célom hogy lefektessek egy lányt és otthagyjam én tartós kapcsolatra vágyom, de hiába. Persze távolabb lakó lányoknak bejönnék de hát velük nem tudok mit kezdeni, ritkán tudnánk találkozni az a baj, volt egy kedves lány aki elfogadott és szerelmes volt belém de ha az ország másik felén lakik akkor hogy kezdjek vele kapcsolatot? Egyszer sem találkoztunk, mondtam is neki hogy csak barátok legyünk mert nem ment a dolog hogy szerelembe essek mert őrülten hiányzott volna.

Én már egy szoros ölelésnek is nagyon tudnék örülni, elég magányos farkas vagyok, de egyszerűen már lehangol a helyzet hogy szinte minden velem egy idős lánynak van már párja többen eljárnak szórakozó helyekre ami oké de sajnos é egy ideje már hanyagolom valahogy meguntam, meg azt sem tudom már lelkileg feldolgozni ha meglátok az utcán egy kedves párt akik egymásba ölelkezve csókolóznak vagy kézen fogva sétálnak, oké szép boldogok, legyenek is azok, nem kívánok nekik rosszat, csak már fáj a dolog hogy nekem nincs ilyenbe élményem. Ha már egy kövér csaj is összejött egy jóképű sráccal mert a csaj sem nézett ki rosszul ám akkor baromira nem értem hogy ez miért nem működik fordítva.

2013. dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Am 21/F vagyok
2013. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!