Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom teljesen kikészít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom teljesen kikészít mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

szóval az a helyzet hogy ő már egyetemista és nagyon értelmes, kicsit komolyan vesz olyan dolgokat amiken más már lazán túllépne, néha rágörcsöl felesleges dolgokra, különben nagyon nagyon szeretnivaló és irtó kedves.

de most valami elpattant vagy nem tudom. ugye mindjárt itt a vizsgaidőszak meg most beteg is lett, és teljesen kifordult magából. :( úgy jár-kel mint egy élőhalott, nagyon meglátszik hogy szomorú mert nem sikerült neki valami, napok óta hisztizik, csapkod, már félek néha amiket csinál. én nagyon szeretnék neki segíteni, de azon nem tudok, hogy irigykedik a gazdag okos emberekre, és sír mert ő nem olyan. hiába beszélek vele, az még nem segít, sajnos . most a legújabb mániája hogy ha véletlen megbukna valamiből akkor biztos hogy öngyilkos lesz, megöli magát, és kész. (nem normális viselkedés.) én nagyon szeretem őt és támogatom mindenben de hát így nem egyszerű


2013. dec. 4. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgadrukk ilyen formában jelenik meg nála. Van ilyen. A legjobb ilyenkor lapítani és hagyni szegényt. Túl fogja élni, csak ő még nem tudja.
2013. dec. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Neki ez a mártír szerep a túlélési stratégiája.Csak akkor maradj mellette,ha ezzel együtt eltudod őt hosszútávon fogadni!Az ugyanis biztos,hogy ez egy jellembeli hibája,ami nem fog változni.
2013. dec. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Adj neki egy lazító masszázst. Úgy talán kicsit enyhül a feszültsége ;)
2013. dec. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!