Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon szerelmes vagyok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok az informatika tanáromba, egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből! Mit tehetek? 15/L

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középsulit és informatika szakra járok.

Nagyon megtettszett a tanárom de az egyik pillanatról a másikra. Egyszerűen nem tudom kiverni őt a fejemből.

Aznap mikor órám van vele akkor mindig alig várom, hogy láthassam.. Nem merek a szemébe nézni mert akkor szerintem minden kiderülne, meg azért nem merek még a szemébe nézni mert félek hogy elpirulok. Amúgy a 30-as éveit tapossa és nekem tetszik.:)

Negatív válaszokat légyszi ne!


2013. dec. 4. 17:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem hangzik furán, mindenki fantáziálgat arról, aki tetszik neki. De sajna akkor fogod tudni kiverni a fejedből, ha sokáig nem látod vagy ha megismerkedsz mással, sokat jársz barátokkal csevegni stb.
2013. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 QueenRavenna ***** válasza:
0%
Szánalmas, majd elfelejted.
2013. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a külső dolgok fogtak meg benne, akkor inkább már most érdemes elkezdeni keresgélni a saját korosztályodból (biztos ott is vannak helyes fiúk vonzó tekintettel :), ott biztosan nagyobb sikered lesz.

És lehet, hogy csak te érezted úgy, hogy bámul, ő meg lehet, hogy minden osztályban néz így egy-két emberre, de ez még nem jelent semmit. Ő mégis csak egy tanár!

Szerintem...

Bocs, ha "negatív" voltam :T

2013. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
cls :D
2013. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen minden tini lány átesik, én a magyar tanáromba zúgtam bele, de amint megjelent az életemben egy korban hozzám illő fiú, el is múlt ez az ábránd.
2013. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Költőnő? ***** válasza:
100%

ismerkedj másokkal a korosztályodból. Mkinek van ilyen rajongós időszaka, mikor egy idősebb vki vmiért megfog.

Nem ide vág, de nekem elkélne egy kellemetes harmincas kockapasi :)

Melyik suli ez? :D

2013. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Apáczai Csere János Szakközépiskola, Dombóvár..
2013. dec. 4. 19:50
 18/22 Költőnő? ***** válasza:
100%

messze van.

no more question

:D

2013. dec. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen ilyen velem is volt már..igaz nem szerettem csak tetszett,különben töri tanár volt. Kedves,vicces volt,meg nagyon jó feneks volt :$... Csak annyiban különbözik a sztori h én bele mertem nézni a szemébe,még én hoztam zavarba.. Meg kacsingatott,széles mosolyal vonult el mellettem stb.
2013. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Költőnő? ***** válasza:
felkoncolnám az ilyen tanárokat. Azért tanár, h ennyi önkontrollja legyen már
2013. dec. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!