Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen nehez ez?

Figyelt kérdés

A baratnom megharagudott ram, mert rairtam egy masik lanyra facebookon. Elosszor nem valaszolt a masik lany, igy tobbszor rairtam, mig valaszolt, de akkor sem beszeltunk sokat. Nem ertem a baratnomet, de nagyon szeretem es valamiert buntudatom van. A masik lany nekem nem jelent semmit.

Mit tegyek? Miert van buntudatom?

Mit tegyek? Miert erzek buntudatot emiatt?


2013. dec. 4. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért érzel bűntudatot, mert megbántottad a barátnődet. Mivel szereted, rossz érzés neked, hogyha ő rosszul érzi magát valami miatt, amit te tettél. Még akkor is, ha ez esetleg nem feltétlenül jogos.

Ha az ő oldaláról közelítjük meg a dolgot, jó lenne tudni, miért ilyen féltékeny. Nem mutatod ki felé eléggé, hogy szereted? Miért nem bízik benned rendesen?

A másik kérdés pedig, hogy miért írtál a lánynak. Nyilván ha valami fontosat akarsz tőle kérdezni, mert pl. az osztálytársad, akkor abszolút nem értem a lány problémáját, viszont ha alig ismered, és csak simán dumálgatni akartál, akkor furcsa, hogy nem jelent neked semmit, mégis többször írtál neki, mire válaszolt. Ha nem válaszol annyiban kell hagyni. Ez alapján a viselkedés alapján azt mondanám ismeretlenül, vagy akár a barátnőd helyében, hogy ez nyilván fontos volt neked, hogy beszélhess azzal a lánnyal.


Mindenesetre a lényeg az, hogy bizonyítsd be a barátnődnek, hogy őt szereted, és nincs oka féltékenykedni. Ilyen helyzetben az egyetlen megoldás a kommunikáció - ami szerves része a párkapcsolat intézményének. Üljetek le, beszéljétek át a dolgot, és azt is, hogy miért féltékeny.

2013. dec. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi:))
2013. dec. 4. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon jót mond 1-es. Szép gesztus lehet ennek részeként, ha törlöd a másik lányt az ismerőseid közül. Mondjuk a barátnőd szeme láttára.
2013. dec. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!