Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Robert Thorne kérdése:

Hogyan béküljünk ki?

Figyelt kérdés
9 éve járunk egy osztályba egy lánnyal, de kb. fél éve lettem vele nagyon jó barát. Mindent elmondott nekem, megbíztunk egymásban, segítettem neki mindig, stb. Sokszor mondtuk, hogy nem illünk egymáshoz, lehet nem is, és kb. egy hónapja -többszöri vita után- súlyosan összevesztünk. Sok rossz dolgot tettem vele, odáig értem, hogy ellenséggé tettem mindenki szemébe. Kiröhögtem, cikiztem, de szerintem ez azért volt, mert szerelmes lettem belé még régebben és most is tart. Nagyon okos lány, értelmes és szép. Én is értelmes vagyok és nem a plázacicákat szeretem. Hogy béküljek ki vele? Lehet, hogy ez csak egy ilyen gyerekszerelem? Főként lányok válaszát várom :)
2013. dec. 4. 19:19
 1/3 Költőnő? ***** válasza:

"Én is értelmes vagyok "

ez eléggé ellentmond annak, amit később írtál, h milyen gonosz dolgokat tettél vele. Hibázni elvileg mki hibázik és elvem és hitem szerint mkinek jár egy második esély, de ha egyszer megbízok vkiben és galádul elárul, annak nem tudom, meg tudnék e bocsájtani...

2013. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miért kevered az értelmet a természetemmel? Gonosz természetű vagyok néha, nem tehetek róla.
2013. dec. 5. 14:10
 3/3 Költőnő? ***** válasza:

igazad van, aláhúzom. Ettől függetlenül én pl nem tudom, meg tudnék e neked bocsájtani.

sok dolog elárulása között a bizalomé az egyik legnagyobb bűn nálam. Ergo én nagyon meggondolnám, h közelengedjelek e még vha magamhoz. És rohadt sokat kellene bizonyítanod. De tudod ez kicsit olyan mint megcsalás. Hiába bocsájtasz meg elvileg az illetőnek, a bizalom általában oda és a legkisebb jelre előkúszna a gyanú.

2013. dec. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!