Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha álmomban megálmodtam ma...

Ha álmomban megálmodtam ma azt a lánytípust, akire igazán vágyom szexuálisan, akkor ezt vehetem egy jelzésnek, hogy nem kéne összejönnöm olyan lánnyal, aki nem is vonz igazán csak már unom a magányt?

Figyelt kérdés
Leírom milyen lány jön be igazán nekem, aki az álmomban is volt. Szép arcú, alacsony, de formás, van csípője, lába is formás és feneke is meg van pici, feszes melle. Amúgy ezzel a lánnyal egyszer buliban összeakadtak már, de csak simulás, tánc volt köztünk, a pasija is ott volt, de nem is ez a lényeg, hanem az a lány bejött nekem külsőre, de agyilag angyon sík volt és valahogy mindig ez a bajom a lányokkal, hogy vagy külsőre jönnek be vagy belsőre, de olyat még igazából sosem találtam, aki teljesen bejött volna, szóval csak megalkudtam már eddig is és talán ez egy tudatalatti jelzés, hogy mégis csak fontosabb lenne a külsőt is néznem, mert mostanság csak a belsőt néztem és most is olyan lánnyal akarok összejönni, aki igazából nem is az esetem, csak a kedvessége miatt nincs kedvem megbántani és hát van egy olyan lelki bajom, hogy szeretek szeretet adni a lányoknak. Emiatt volt olyan régebben is, amikor senki sem volt a képben hogy leittam magam és odamentem a legrondább lányhoz a buliban és megcsókoltam, megöleltem. Elég szarul is éreztem magam utána, amikor haverok mesélték, hogy mekkora áldozatot hoztam, mindezt a nyamvadta szeretgethetnékem miatt. Mert ott is az van, hogy a bulikban a szép lányok köcsögök, míg a nem szépek meg kedvesek és ők legalább díjazzák a szeretetemet. Talán ezért akarok mos tis összejönni egy nem túl vonzó, de belül kedves lánnyal, még, ha nem is kívánom igazán külsőre, csak megalkudok, tudván jobb lelkűt úgysem kapnék egy szebb lányban sem. Eddig folyton csak szívtam a szép lányokkal, vagy ribik voltak vagy foglaltak vagy nem jöttem be nekik.
2013. nov. 14. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Az álmok csak jelzés értékűek, nem szabad szó szerint érteni őket.

Mondjuk lehet nem nekem kéne ezt mondanom, aki egyszer megálmodtam egy álmot, amiben volt egy feleségem, akinek emlékeztem a nevére, születésnapjára, mindenre, ami a közös életünk, és még napokid utána erősen, az arcára pedig a mai napig.

Majd rá 4 évvel találkoztam vele az utcán, gyakorlatilag teljesen ugyanúgy nézett ki...

2013. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!