Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szerelemkalkulátor szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemkalkulátor szerint nem illünk össze. Szakítsak a barátommal?

Figyelt kérdés
Az én nevem Rebeka az Ő neve Péter, a szerelemkalkulátor szerint csak 24% az egyezés...szakítsak vele?
2013. dec. 6. 03:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
persze na meg épp a hormoszkóp is azt irta gondolom tehát mindneképp hagyd ott akkor is ha nagyon boldogok vagytok....
2013. dec. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Te normális vagy?? Hány éves vagy 10 hogy ilyen szarokkal foglalkozz. Nekem eszembe nem jutna ilyen. Nem az számít kit hogyan hívnak. Hanem az hogy SZERETITEK egymást
2013. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szard már le ezt a hülyeséget!Szerelemkalkulátor pfff Nevetséges.
2013. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Barátnőmékre 100 %-ot írt mégis szakítottak :D

Nem megbizható az a kalulátor ne higyj neki. Magatokkal foglalkozz. Ha boldogok vagytok le kell sz*rni minden mást!

2013. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Burszán Dénes válasza:
Inkább játsz orosz rulettet szőke!!!
2013. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Aki egy kicsit is jártasabb az informatikában (a kérdezőről ilyet még csak nem is feltételezek!), az nagyon jól tudja, hogy ezeket a "szerelemteszteket", és egyéb ostobaságokat csak unatkozó (vagy épp szakmailag lecsúszott) programozók készítik, egy általuk találomra kitalált algoritmus szerint. Azaz a nevek karakterkódjainak alapján számolja ki az értéket. (Lustább programozók meg egyszerűen a gép véletlenszám-generátorára hagyatkoznak.) Ugye nem kell mondanom, hogy ez mennyire nincs összefüggésben két ember egymás iránt érzett érzelmeivel?

A gáz az, hogy vannak olyan emberek, akik ennek hisznek, sőt, ez alapján döntik el, hogy összejöjjenek-e valakivel. Ez még annál is rosszabb, amikor a horoszkóp alapján választanak párt.

2013. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Előző!

Én akkor már egy olyat találnék ki, (ha értenék hozzá) hogy fordítva is működjön.

Tehát beírom a nevem, meg pl hogy 90% fölötti egyezés, és dobjon ki neveket.

És akkor eleve úgy kéne ismerkedni. :D Így időtakarékosabb.


-Helló Laci vagyok!

-Szia, Éva.

-Éva??!! Takarodj előlem te 12%-os retek! Nekem minimum egy Erzsi kell! XD

2013. dec. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy ilyen idióta nő jobb ha tényleg szakít :)
2013. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

:DD Ugye nem komolyan kérdezted?

Ha mégis, akkor nyugodj meg, leteszteltem én is, és az jött ki, hogy 68% az esély. Viszont ha nem elég ez sem, változtasd meg a neved Péterre, úgy rögtön felugrik 76%-ra...:D (ezt halál komolyan így van.:D)

2013. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Gyémántlány ***** válasza:
Szerintem minél hamarabb szakítsatok, hadd lélegezzen fel a srác, hogy megszabadult egy olyan ostoba lánytól mint te. Azért még megvan egy halovány reménysugár, hogy poénból kérdezel...
2013. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!