Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lehet egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet egyszerre két embert szeretni? Szerelemmel?

Figyelt kérdés
nekem a kettőből kéne egyet csinálni :D
2013. dec. 6. 11:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

nem


te csak az igényeidbe, vágyaidba vagy szerelmes, de egyik EMBERBE sem

2013. dec. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem. Csak azt a képet véled szeretni amit felépítettél magadban róla.
2013. dec. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Lehet, de nagyon meg tudja az embert gyötörni.

Ha ők is szeretnek téged, és kedvelik egymást is, az szinte lehetetlen, de maga a mennyország.. amíg valami el nem romlik, mert akkor rosszabb tud lenni, mint a pokol..

Könnyebb egyet választani, még ha kettőt szeretsz is, mint sokszorosan szenvedni, mert.. inkább nem megyek bele a részletekbe, mert nem az volt a kérdés.

Tehát mégegyszer, lehetséges. Nem tudom, hogy te azt érzed-e, de én is csak hónapok múltán voltam hajlandó egyáltalán elhinni, nem hogy kijelenteni.

2013. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem lehetséges. ez csak öncsalás gyáva embereknél
2013. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem hiszem, hogy te így éreznél. Ha nem tudsz egyet kiválasztani, válassz egy harmadikat. Nem vicc.
2013. dec. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én ezt önnek nem ajánlom!

Bocs, de úgy éreztem, ide vág ez a mondat.

2013. dec. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, voltam már ilyen szituációban, de nem lehet ugyanúgy, egyiket szerintem mindig jobban szereted.

Nálam az egyik ott volt, elérhető volt mindig, biztonság érzet, stb, de az új egy elérhetetlen álom volt, fel kellett volna dobni mindent és még akkor sem lett volna biztos. Ilyenkor őt jobban szerettem, de csak azért mert új volt. De azt hiszem ő iránta pár hétig sokkal nagyobb volt, úgy hogy azért a másik iránt is megvolt.


De választani kell.

2013. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7: kit választottál?
2013. dec. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Költőnő? ***** válasza:

sztem nem lehetséges. Olyat el tudok képzelni, h az egyiket szereted, a másikhoz meg vmi nagyon mély egyéb érzelem köt.

vagy mkettő irányában fellángolás/rajongás van, amit szerelemnek gondolsz.

Attól is függ melyikkel milyen a kapcsolat.

2013. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a fixet és a biztosat választottam, nem lett volna értelme a másiknak, szeretősdit meg hasonlót végkép nem akartam. Szerintem jól döntöttem, nem bántam meg, mindig is szerettem a fixet, csak tudjátok az évek laposítanak... Az új meg jött és elcsavarta a fejem és jól esett, bevallom. De mielőtt még bármi komoly lett volna és megtettem volna valami merész lépést, azelőtt véget vetettem.
2013. dec. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!