Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két pasit is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két pasit is szerelemmel szeretni szerinted?

Figyelt kérdés
..és nem tudsz közülük választani..Mindkettőben van valami amit nagyon szeretsz, egyik tökéletesebb mint a másik. pont az ideálod mint a kettő és mindkettővel jól érzed magad... és nem tudsz választani.. mind a kettő szeret téged. de mindkettővel volt már valami..nem tudod mit tegyél.. volt már veled ilyen?
2010. júl. 22. 09:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen volt és össze is vesztem a régi barátnőmmel..Félévet vártam rá(persze a 3. hónap után volt 1 hónapos kapcsolatom) majd tovább léptem,a belső intelligenciámtól segítséget kértem,azt mondta vegyem vissza azt a csajt,aki a barátnőm (most már) volt barátnője.. Visszavettem,ismerkedtünk beszélgettünk...ÉS szeretjük egymást..Egyébként meg kiválasztod az egyiket és kész,nincs mit veszítened. Ha az egyikkel nem jön össze ott a másik. Ennyi :-)
2010. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen volt.De én úgy gondoltam ha van valami amiért bele tudtam szeretni egy másikba is nem érdemes folytatni az elsőt és a másodikat választottam.Jól döntöttem!!!
2010. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

és ha az egyikkel vagy akkor a másikra gondolsz, ha a másikkal vagy akkor mindig a másikra gondolsz.de rossz mind a kettő nélkül...:(

NEM VAGYOK RIBANC -.-

2010. júl. 22. 09:23
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Lehet két pasit is szerelemmel szeretni, de ebben az esetben egyik sem az igazi. Az igazit majd úgy fogod szeretni, hogy eszedbe sem fog jutni egy másik, legyen az akárki.
2010. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Lehet, sőt ha ügyes és szerencsés vagy összejöhet úgy is, hogy ők is elfogadják.
2010. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

10:42



biztos hogy nem. ezt csak hülyeségből mondtad biztos.. -.-

2010. júl. 22. 11:01
 7/17 anonim ***** válasza:
ribanc
2010. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

MÉG 1X LEIROM HOGY

NEM

VAGYOK

RIBANC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

-.-"

2010. júl. 22. 19:54
 9/17 A kérdező kommentje:
Ezért miért lenne valaki ribanc??????????????? :OOO amikor egyikkel sem volt együtt (egyszerre!)
2011. jún. 26. 17:07
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
igen lehet egyszerre szeretni, szived szerint összegyurnád őket és az alkotná meg neked a tökéletes férfit :)
2011. júl. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!