Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tényleg fontos voltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg fontos voltam, vagyok neki, akkor miért legyeskedett más nő után?

Figyelt kérdés

Párommal 4.5 éve vagyunk együtt, 3.5 éve együtt is élünk.

A munkahelyén megtetszett neki egy nő, beszélgettek sokat...stb. Ezzel még nincs is bajom...nyilván nem esik jól, de ez van. 2 hónappal ezelőtt, amikor dolgoztam, és ő otthon volt, volt egy olyan megérzésem, hogy a csajjal nem csak a melóhelyen beszél. Facen megváltoztatta a jelszavát, a jelszó sosem volt titok egymás előtt, nem volt titkolnivalónk. Haza értem, és elkezdtem kicsit kutakodni, hogy kellemesen csalódjak a megérzéseimben. Akkor jött a hidegzuhany, amikor megnéztem az előzményeket...számtalanszor megnézte a képeit, néhányat be is lájkolt, majd rá írt, és küldött neki kedveskedésként állatos képet, amit persze telefonon tőlem kérdezett meg, hogy hogy lehet küldeni...az üzizés végét és a képküldést nem tudta kitörölni vmiért. Számon kértem, hogy mi ez? Sírtam. Azt mondta semmi komoly,meg semmi nem történt, a csaj bejelölte, és ő csak visszajelölte. Napokkal később újra nyomozgatni kezdtem, mert úgy éreztem, nem úgy kerek a történet, ahogy ő mondja. Mint kiderült a tevékenységi naplóból, ő már nyáron is próbált face-n ráakadni, csak a keresőben nem akadt rá. Majd 5 héttel később céltudatosan ráakadt,megkérdezte a csajtól, hogy írja pontosan a nevét...és így. Mindig kiderültek kis apróságok, amiket ő nem vallott be, vagy éppen máshogy mesélt el. Elmondása szerint nem történt köztük semmi, nagyon bánja stb. nem akar elveszíteni...meg ilyenek. Ennek 2 hónapja, a csaj már nem dolgozik ott. De ez az egész annyira fáj, hogy egyszerűen nem tudok túl lépni. egyfolytában gyomoridegem van,nem tudok benne megbízni. Az egészben a legborzasztóbb, hogy amíg ő legyeskedett körülötte, velem elhitette, hogy minden szuper köztünk és én vagyok neki a világon a legfontosabb. A sumákságát azzal próbálta magyarázni, hogy nem akart fájdalmat okozni. De ha tudta, hogy ezzel fájdalmat okoz, és nem akart soha elhagyni, akkor miért volt ez az egész? Mindig igyekeztem a kedvében járni.Megnézegettem a csaj profilját, olyan képek vannak fent,ahol részegen dölöngél a barátaival,pia akezében, másik képen a fél csöcse kint virít.Az üzenőfalán olyan flegmán, nagyképűen adja elő magát, hogy hihetetlen, ja és egyfolytában csak a sör,meg a buli stb... vannak előtérben. A párom meg utálja az alkoholt, az ittas, bulizós nőket, a flegmákat stb... tényleg nem értem,akkor mire volt ez jó? Azt mondta azért nem nézte annyira, hogy milyen nővel is van dolga, mert nem akart tőle semmit. De akkor miért bizonytalanodott el velem kapcsolatban, és mástól kért tanácsot, hogy mi legyen? És miért mondta a csajnak, h szakítani akar velem, mert h állítólag a csaj mondta neki, h ne szakítson...de ugyanakkor meg állítólag a csaj többször is megakarta adni a számát, meg elkérni páromét...egyszer párom haza is hozta a csaj számát, mondtam , h ez baromira nem tetszik, kidobta, de sumákba voltak dolgok.



2013. dec. 6. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. Én már nem tudnék többet bízni benne. Nagyon undorító dolog, hogy veled úgy viselkedett, mintha minden a legnagyobb rendben lenne és közben flörtölt valakivel, ráadásul nem is kis ideig. A sumákolást semmilyen körülmények között sem tudom elfogadni.
2013. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Költőnő? ***** válasza:

nem szívesen vonok le látatlanban végkövetkeztetést, de vmiért azt érzem; ha sikerült volna neki, szeretőjévé tette volna a nőt.

De nem az a lényeg igazából h mi történt.

Hanem h ez mit vetít előre.

Nekem a bizalom már nem lenne ugyanaz.

Az meg innentől kezdve sztem hazugság, h minden szuper köztetek és Te vagy neki a legfontosabb, mert ha így van, nem teszi ezt. Mmint lehet, h most esetleg megint így van (ha így van), de h akkor nem volt így, az biztos.

2013. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Háát ez sz@r-ügy! Férfiként mondom, hogy néha nehéz ellenállni ennek/annak, vagyis a férfiakban genetikailag benne van a hűtlenség. Az evolúciós vadász ösztönt a nők iránt nem tudja egy nő sem kiirtani, az újabb préda iránt érzett vonzalmat nehéz megállni. Pontosabban nehezebb férfiként, mint nőként ellenállni a csábításnak.. A nők ezt nem értik, mert nők, más van a génekben alapból hűségesek, ragaszkodók, a férfiak máshogy vannak összerakva! :) Ezért van hogy több nő él a földön mint férfi... Tök egyszerű biológia! A legfájóbb pont ez a nők számára, de a férfiak a strigulázásra vannak beprogramozva, hogy minél több nőt kipipálhassanak az életük naptárában... 31/F
2013. dec. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Annyira fáj, hogy mindig úgy vártam haza, hogy a főtt kaja, az asztalon volt szépen tálalva. A kedvében járok minden téren. Elég körülményes rá főzni, mert nagyon válogatós, trehány, de mindig elpakolok utána, főzök-mosok rá, a hálószobában is a kedvére teszek, beöltözök neki, szerepjáték, a legféltettebb perverz vágyát is teljesítem. És ennyi? Ezt kapom? Próbálom menteni a dolgot, és túl lépni a történteken. Ő próbál a kedvemben járni, meg mindent megakar nekem venni, de mondtam, hogy nekem nem ez számít. Már arra is gondoltam, hogy azért nem lép le tőlem, mert előttem 2 barátnője volt, mind a kettő lehúzta anyagilag, megcsalták,játszottak vele. Én nem ilyen vagyok...és mégis...nálam is sokan próbálkoztak, de lepattintok mindenkit, még aki tetszik azt is, nem hogy sumákba tegyek akármit is. :(
2013. dec. 6. 13:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Azok a nők szerencsésebbek akik egyszerre tudnak gondos jó feleségek, és szeretők is lenni egyszerre. Hogy is szokták mondani?: Egy nő legyen kedves, legyen durva, a konyhában tündér, az ágyban meg k*rv@. Ha érthető mit próbálok mondani, akkor világos hogy egy ilyen adottságú/személyiségű nő nagyobb szerencsével tud magához láncolni egy férfit, mint egy szolidabb típus, akivel nincs semmi gond, csak ő egy ilyen típus. A fiatal csajok is jobban buknak a rossz fiúkra, mit az ártatlan cicafiúkra.. Undorító, de ez van! 31/F
2013. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Költőnő? ***** válasza:

jajj. Ne haragudj, de kiegészíteném a korábbi kommentem a te hsz-ed után.

Az a baj, h Veled bármit meg lehet csinálni, mert iszonyat kiszolgáltatod magad ennek a ffinek.

Ennyire sosem szabad alárendelni magunkat a másiknak. Sosem. Más az odaadóság, gondoskodás, szeretet, odafigyelés és más a szolgalelkűség.

nekem nagyon úgy tűnik, h neked ő az életed, mindenben kiszolgálod őt, mindent megteszel érte, ő meg valszeg ennyi idő után már tudja ezt.

Ebből meg az kövtekezik számomra, h azt gondolja, sokmindent megtehet veled.

Számomra egy kapcsolat az egyenjogúságról és a kölcsönösségről szól. Én sehol nem látok semmi ilyesmit.

2013. dec. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös! Én ilyen vagyok, amilyen típust leírtál. Nem vagyok szolíd, visszafogott, eléggé perverz vagyok, tehát ezzel nincs gond. Tudtommal jól főzök, és a renddel, tisztasággal sincs bajom. Régen bulizós voltam, de már inkább családot szeretnék. Tényleg minden téren igyekszem, és azért nem értem....mindent megkapott. És még mondta is, hogy nem érti, hogy miért, meg hogy nem találna ilyen csajt, aki ennyire mindenben megállja a helyét. Az ágyban is nem mindennapi perverziója van, sokáig el sem merte mondani, mert félt, hogy máshogy fogok rá tekinteni. Tehát tényleg nem értem! Tényleg mindent megkapott tőlem...minden téren. Ezért nem tudom felfogni. Sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy az ilyen pasi meg is érdemli, hogy lehúzzák és kihasználják. :(
2013. dec. 6. 14:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Hümm, Költőnő-nek igaza van a 6-os Kommentben.

Nem szerencsés mindig mindent arany tálcán kínálni, ha a segge alá raknak mindent az embernek akkor hol marad a kihívás számára, a szenvedély? Unalmas lapos lesz a kapcsolat, az oroszlán sem vadászik ha etetik közben, de idővel megunja, és kitör a ketrecből hogy új KALANDOKAT keressen!

2013. dec. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Döntsétek már el, ó teremtés koronái, akkor most ti vagytok a megtestesült intelligencia, hidegvér és gyakorlatiasság, vagy ész nélkül a farkatok vezet benneteket és mindent megba.szó ösztönállatok vagytok, akiket kerülni kell mint a pestist? Mert vagy ez, vagy az az érv szánalmas. Tudjátok a gatyátokban tartani a farkatokat. Mellesleg ha már az evolúcióval dobálózik itt valamelyik félrekúró véglény, megsúgom, hogy a nőstényekbe pedig az van kódolva, hogy a legkiemelkedőbb hímekkel párosodjanak, akik jó géneket és jó körülményeket tudnak biztosítani a születendő utódoknak ÉS a nősténynek. És nem egy ilyet választanak, hanem egyikről mennek a másikra, de az ilyen nők érdekes módon megkapják hogy mekkora ri.bancok, mert egy nő az éteri lény, és a kis asztráltestét beszennyezi ha nem a bennetek kialakított cukormázas elképzelés megtestesülése a valóságban. Tisztelet a kivételnek, szerencsére vannak olyan férfiak, akiknél a civilizálódás nem merült ki abban hogy lemásztak a fáról.
2013. dec. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!