Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire rossz egyedül lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rossz egyedül lenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
Most hagyott el a barátnöm 6 év után,és minden rá emlékeztet,föleg az elmúlt évek decemberi hónapjai,ilyenkor erösödik fel legjobban a magány érzése,aki egyedül van az tudja miröl beszélek..
2013. dec. 6. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2013. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mért hagyott el? Ki hibázott?
2013. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyon.
2013. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Decemberben meg az évfordulón a legrosszabb :(


Iszonyat rossz :( Üdv a klubban, pacsi :)

2013. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De szar az életed!Örülök, hogy nem vagyok a helyedben.
2013. dec. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen együtt érzek. Én tavaly jártam ugyanígy, több, mint 7 év után. Én egy év alatt sem lettem jobban, és ilyenkor télen valóban különösen rossz.
2013. dec. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy volt egy ilyen hosszúságú kapcsolatod,másnak még kapcsolat sem jut.Szóval azért annyira nem szar neked,csak egy kis ideig még rossz érzés lesz,de gondolj bele mennyi minden jót éltél meg ezáltal. :)
2013. dec. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy 6 év alatt ezerszer elhangzott hogy "mindörökké" de miért tesznek ilyen felelötlen kijelentéseket az emberek ha nem képesek betartani?
2013. dec. 6. 17:05
 9/13 A kérdező kommentje:

ma 16:10

Másik fiú van a dologban,és a "Te töllem jobbat érdemelsz" szöveggel rázott le..

2013. dec. 6. 17:11
 10/13 anonim ***** válasza:
6 év után durva, hogy így koptatott le. Én igencsak szarul lennék most a helyedben.
2013. dec. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!