Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk ti mit reagalnatok ra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit reagalnatok ra ha egy haverotok elmondana hogy bejossz egyik csajnak? Miert nem bir visszajelolni?

Figyelt kérdés
Van egy eleg helyes srac. minden nap latom,mert altalaban a haverommal vagyok akinek mindent elmondhatok es neki a haverja a srac. neha oda szokott jonni de csak par szot dumaltunk de o kezdett el nekem beszelni meg tok aranyosan koszon is.. fb.n bejeloltem mar 2napja de nem jelolt vissza.. nemtudom mennyit szokott fb.zni lehet nem sokat de azert naponta egyszer csak fel lep:/ de nem jelolt vissza.de nem is utasitotta el. es elmondtam a haveromnak h tetszik a srac. Es mondta hogy szolni fog neki hogy bejeloltem.. de felek hogy leszuri hogy tetszik nekm es lehet nem is jovok be neki ha meg visszajelolni. sem bir.:/ csak attol felek h ha megtudja h tetszik nem fogom mar erdekelni. mar nalam altalaban ugy van h ha ugy tudja a srac h nem tetszik akkor egybol nyomul ..de ha tudja h tetszik nem is foglalkozik velem.. am eleg normalisnak. tunik a srac. haverom azt mondta h nem volt meg komoly kapcsolata sem
2013. dec. 6. 19:01
 1/2 WheneverYouWant ***** válasza:
töröld magad fb-ről csinálj egy új felhasználót és jelöld be azzal is.. és folytasd ezt a rituálét amíg sikeres nem lesz.
2013. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem olyan van hoy nem kuldi el neki a jelolest de aztan ujrajelolom.

amikor az en esetemben elmondta tavaly egy sracnak baratnom, a srac ugyanugy viselkedett. en ereztem magam kicsit megszegyenulten. de a fiuk altalaban ezzel tapintatosak es nem akarnak, nem fognak megbantani. ne aggodj legrosszabb esetben vigyorogni fog rad meg zavarban lesz.

de meg ha altalanositasz akkor johogy az tortenik hogy aki bejon az le se szar.. adj egy uj eselyt hiszen uj fiu.:)

2013. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!