Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb amit tehetek szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval, lassan 2 éve kapcsolatban vagyok, az utóbbi időben kicsit romlott ez az egész, de most újra jó minden, legalábbis ő jól érzi magát, meg ölelget puszilgat, hív keres stb. Van köztünk 7 év korkülönbség, én még tanulok ő meg már dolgozik.

Na most, én pedig mindeközben megismertem egy srácot a suliban aki 9 évvel idősebb nálam és a suliban dolgozik. Minden délutánomat vele töltöm, tökéletesen megegyezzünk mindenben. Ugyanaz a zene, imádunk táncolni, japánt tanulunk, irónia és arrogancia ezerrel, imádunk olvasni stb. Mostanában el kezdtem én is másképpen tekinteni rá,viszont azt nem tudom, hogy ő is-e én rám. Valahogy mindig szóba jön köztünk a szex, az hogy mi lenne ha együtt lennénk, meg mindenki azt mondja amikor ránk néz, hogy basszus.. ti egymásnak valók vagytok.

Fogalmam sincs mit tegyek. Felejtsem el az új srácot és próbáljak meg jobban viszonyulni a barátomhoz, felkelteni a lángot?

Vagy adjak egy esélyt egy új kapcsolatnak. Mit gondoltok?


2013. dec. 6. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy az új kapcsolat.
2013. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:

hát ha ennyire egypetéjű ikrek vagytok érdemes megpróbálni, bár elég szemét dolog, amit csinálsz.

Ja és az arrogancia nem tudom mióta pozitív tulajdonság...

2013. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

úgy értettem, hogy én is rendkívül arrogáns vagyok meg ő is és a folytonos oltások meg labdapasszolgatások miatt értjük meg annyira egymást..

amúgy visszatérve a szemét dologhoz én beszéltem erről a barátommal, meg arról hogy ha nem megy tovább akkor szét megyünk tehát érik már a dolog, persze ha közben esetleg érezném azt amit a kapcsolatunk elején akkor csak ő lesz és senki más

2013. dec. 6. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Szemét vagy, és buta!

Valószínüleg azért javult a kapcsolatod, mert beszéltetek róla,h talán kidobod a másik srácért, és most megtesz mindent, h ne tedd. És te még csak észre sem veszed....

2013. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:

jó, de te már másban gondolkozol konkrétan, EZ a szemét dolog...

ilyenkor már nem megbeszélni kell a dolgokat, hanem dönteni.

sztem nem vagy tisztában az arrogancia fogalmával, de ebbe most ne menjünk bele, mert nem ez a lényeg.

szal akkor sem tisztességes, amit csinálsz sztem.

2013. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!