Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szabja meg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szabja meg a párom, hogy kivel barátkozom?

Figyelt kérdés
Párom román és cigány származású. Én egy roma családhoz járok ami a páromnak nem tetszik. Miért ilyen beképzelt amikor ő is az?
2013. dec. 7. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Arra még nem gondoltál, hogy a származásukhoz semmi köze annak, hogy nem szeretné,mhogy barátkozz velük?


Általában nem értek egyet ha az egyik fél "megszabja", hogy kivel barátkozzon a másik, de az jogosnak tartom, hogy végig kell hallgatni az ellenérzései okát, ha értelmes érveket tud a barátság ellen felhozni, akkor megfontolandó...


/ a kérdés pedig rasszista/

2013. dec. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy provokatív kérdés.


Magához a kérdéshez semmi köze, hogy a párod román-cigány és hogy te meg romákhoz jársz.

Szerintem csak azért írtad le, hogy erre majd ráharapunk.

2013. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
71%

1. Provokatív kérdés

2. Nyilván nem a származásuk miatt van

3. Tőle kérdezd meg az okokat, mi nem tudhatjuk

4. Nem kell hagyni, hogy beleszóljon abba, kivel barátkozol, max. meghallgatod az érveit és véleményét, aztán eldöntöd, hallgatsz-e rá, vagy sem

2013. dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!