Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így is én tettem tönkre ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így is én tettem tönkre ezt a kapcsolatot? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Egy srác már több, mint egy éve tetszik. Idõközben neki barátnõje lett, emiatt én is el akartam felejteni, de a suli által közelebb kerültünk egymáshoz. Nem olyan rég, amikor fontos döntés elõtt álltam, a barátaim nem támogattak, és csak ő állt mellettem. Egy este nagyon kiborultam és ő meg hogy jobb kedvem legyen, elhívott a forgavágba és megcsókolt. Mivel van barátnõje, nyomorultul éreztem magam. Másnap felkeresett, de én nem akartam vele beszélni. Válaszul tegnap szakított a barátnõjével. Én tudom, hogy nem lett volna szabad ez az egész, és nagyon bánom is. Közben meg szeretem azt a srácot, csak félek, hogy ha összejövünk, akkor mindenki úgy fogja látni az egészet, hogy miattam mentek szét. És én ezt nem akarom.
2013. dec. 7. 13:53
 1/4 A kérdező kommentje:
*elhívott a forgatagba
2013. dec. 7. 13:56
 2/4 Költőnő? ***** válasza:

hát ez már megtörtént, változtatni nem tudsz rajta.

Gáz szitu elismerem, de minden csoda 3 napig tart

velem egyszer történt ilyen elég rég, de az utána következő 5 közös év végül csak minket igazolt.

Az is tény, h sokat kellett eleinte küzdenünk, h ne az előzményeket lássák, ha ránk néznek, hanem minket és h szeretjük egymást.

2013. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy néhányan ezt gondolják eleinte, de nyugodt hangnemben sztem meg lehet magyarázni nekik. S ha már szakított a barátnőjével miattad, és neked is tetszik ő, minimum egy esélyt adj neki. Nem hiszem h ne érne meg egy esetlegesen jó kapcsolat azért, mert attól félsz, mások mit fognak szólni.
2013. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerinted te döntöttél úgy, hogy otthagyja a csajt?

Szerinted te csókoltad meg?

Szerinted te erőltetted, hogy foglalkozzon veled?


S még valami: ha te tudod az igazságot kettőtökről, akkor miért érdekel, hogy mások mit csámcsognak? Ez nem önzőség, kérem szépen, hanem realitás.


Gondolkodj.

2013. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!