Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy reménytelen és szánalmas a helyzetem?

Figyelt kérdés

Egy évvel idősebb nálam a srác, aki érdekel és egy suliba járunk. Népszerű, de olyan magának való fajta. Vagy legalább is azt mutatja. Tudok pár dolgot róla, ami miatt valahol meg tudom érteni. Pl. régen elváltak a szülei és nem vagyok benne biztos, hogy jól kijön a testvérével, plusz ha még az alaptermészete is szeszélyes, akkor egyértelmű, hogy nem egy angyal.

Amit rólam kell tudni: nagyon durván nehezen barátkozok. Ha egy idegen társaságban vagyok ahol max. 1 embert ismerek, akkor szinte meg se szólalok, stb... Persze vannak barátaim, de az egyéb társas interakcióim tárháza nem túl bő. Egyébként 16 vagyok, nagyon fontos nekem a suli, az a tipikus otthon ül szombat este lány vagyok. Az a gáz, hogy ha odamennék hozzá valami csoda folytán, akkor tutira elpirulnék meg minden, mert szokásom. A legrosszabb viszont ez az egy helyben toporgás. Nem tudom, hogy bunkó lenne e, de azt se tudom, hogy hogyan kellene lépnem felé, felhívnom magamra a figyelmét.


2013. dec. 7. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát fene tudja, egy próbát szerintem megérne, de ha az a csajozó típus aki szinte minden idejét buliban tölti és maximum akkor van otthon ha ünnep van vagy beteg, akkor lehet nincs nála esélyed.

Én ilyen lányoknál próbálkoztam, nem vagyok az a nagy társasági ember ritkán járok el bulizni de ha el is megyek akkor hát nem igazán érzem jól magam, bár volt rá példa hogy olyan jó buli jött össze hogy sikerült felszednem egy helyes szőkét bár az addig is tartott.

Én is olyan vagyok mint te, csak fiúként amúgy lányokhoz félek odamenni, jó ha osztálytársa, vagy munkatárs akkor nincs ilyen bajom, a munkahelyemen is mosolyogva köszönök a szép lányoknak ha akad ilyen olyankor más ember vagyok de ne is beszéljünk erről. Drukkolok hogy azért sikerüljön valami, próbáld meg mit veszíthetsz.

2013. dec. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Froncsi ***** válasza:

Megbolondultak az emberek ahogy látom...

Na. Ha reménytelen a helyzet, akkor hagyd a francba. Ha bármi esélyt látsz rá, hogy lesz belőletek valami, akkor megéri megtenni az első lépést. A figyelem felhívás helyzettől függő, de egy szimpla kérdés (meddig tart a szünet, tudsz kölcsön adni egy földrajzatlaszt? stb...) is már több, mintha csak állnál a folyosón, és nézed, ahogy elmegy előtted a srác. Próbálj vele szemkontaktust teremteni, ha muszáj, tedd meg az első lépést. Ha nem látod a reményt, hagyd a francba.

2013. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:

full értelmes és összetett amit írtál. Nem egy csitrire vall. Simán meg tudod Te ezt oldani!

Ügyesen, bátran!

2013. dec. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a pozitív, kedves válaszokat, tanácsokat. Nagyon jól esik a biztatás, mindenféleképp megpróbálok majd lépni... valahogy :))
2013. dec. 7. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!