Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek reménytelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek reménytelen a helyzet?

Figyelt kérdés
1évet jártunk a barátommal ő volt az első. Ma szakított velem. Minden jó volt sohase gondoltam volna ,hogy ennyire lehet valakit szeretni ,a legsötétebb gondolataimat is megoszthattam vele. Minden jól alakult eszméletlen boldogok voltuk. Megkérte a kezemet! De pár hónapja egy betegséget diagnosztizáltak nálam ami befolyásolja további életemet,kétségbe estem állandóan szomorkodtam ,a kilátástalanság miatt állandó rosszkedvem lett. Eleinte próbált felvidítani majd beleunt a szomorúságomba már nem tudtam boldoggá tenni,minden megváltozott. A gyógyszerem 1-ik mellékhatása a hangulatingadozás megőrjít ,hogy kicsúszott a kezemből az irányítás!!! Azt mondta ,hogy elege van már a folytonos hisztijeimből és belefáradt.Egyre kevesebbszer hívott fel sose ért rá mindig talált kifogást a közös program elkerülésére. Ha kérdeztem tőle ,hogy miért vagy most mi van/lesz velük a most nem érek rá vagy többségében a nem tudom volt a válasz. Szeretem teljes szívemből szeretem. Ő is sírt meg én is mikor elváltunk. Mit tegyek?
2013. okt. 15. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meggyógyulni minden erődből.Kersed őt és próbálj ne hisztizni.
2013. okt. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a szerelmed emberileg alkalmatlan egy kapcsolatra. Aki a nehézségek láttán lelép, arra nincs miért vágyakozni.
2013. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi véleményeket! Mind a ketten hibáztunk tudom ,és mind a kettőnknek ez volt az első komoly kapcsolata. Ahogy én úgy dugta ő is homokba a fejét. Nem tudom mit tegyek "kiszeretett belőlem" ennek ellenére kérdezősködik felőlem és össze van zuhanva, Szeretem hiányzik nem bírok magammal mindennap látom (egy iskolába járunk) beszéljek vele, mit mondjak neki, ha ránézek pityeregnem kell, de jó volna megbeszélni.
2013. okt. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!