Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire kis nyuszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire kis nyuszi vagy valami más?

Figyelt kérdés

Barátommal még csak pár hónapja vagyunk együtt, de mivel már régebb óta ismerem ezért már elkezdtünk beszélgetni a szexről pár hét után, és le is feküdtünk eddig egyszer. Viszont előtte csinált olyanokat hogy full meztelenül feküdtem mellette, csókolóztunk aztán egyszer csak azt mondja hogy most fáradt, inkább aludjunk, majd reggel..... Aztán később azt mondta hogy eszébe jutott egy rossz emlék és elvette a kedvét (el is mondta de igazából sztem kifogás) utána mikor először lefeküdtünk akkor nem állt fel neki.. vagyis felállt, de akárhányszor ott tartottunk hogy na akkor most gumi felhúzás mindig szenvedett és újra kellett kezdeni az egészet. mondjuk nagyon látszott rajta hogy zavarban van utána el is mondta hogy nagyon izgul. Többször is együtt aludtunk már de ő mindig álmos, fáradt, vagy majd reggel, stb. Sokszor kérdezi hogy : szexelünk? vagy: akarsz szexelni? ami szerintem kiábrándító mert miért ne akarnék? ne tervezzük már meg hogy na most akkor szexeljünk... támadjon le.. szerintem legalábbis. Megkérdeztem hogy hány lánnyal feküdt le eddig, mert ugye így szűznek nézni az ember, és elmondta hogy még nem sokkal, és régen volt ezért ilyen. Hát..nem tudom rengeteget jár bulizni, haverjaival inni ide-oda, egész nyáron is szingli volt minden fesztiválon és bulin ott voltak és akkor nem mozdult rá egy csajra sem? van ilyen?? én valahogy furának tartom. Viszont nagyon aranyos és érzem hogy tényleg szeret. Nos, akkor most belefutottam egy "kisangyalba" vagy valami sántít?

18/l


2013. dec. 7. 17:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pasinak nem tudod elmagyarázni. Úgyis katasztrófaként éri meg mindegyik ha hamar elmegy. Én mai napig gáznak érzem, ha egyszer egyszer 5 perc után elmegyek, Pedig mér rég bizonyítottam, hogy jóval többet tudok.

Szerintem ezeket beszéljétek meg, mond el neki is ezt ami itt nekünk.

2013. dec. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!