Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy fiú az orvosin úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú az orvosin úgy bele van feledkezve tanulmányaiba, hogy kissé elhanyagolja a vizsgaidőszakban a barátnőjét, hogyan lehetne ezt megváltoztatni?

Figyelt kérdés
Veszekedéssel mint ahogyan már tapasztaltam,annyira nem.
2013. dec. 7. 21:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
"1 hétig nem lehet egyszer sem találkozni"? Ember, kapj már a fejedhez! Mások több héten át nem tudnak találkozni egyéb külső tényezők miatt, mégis kibírják! Fogadjunk, hogy te még valami fiatalabb kiscsaj vagy, akinek gőze sincs a vizsgaidőszakról. Ha annyira szereted a párodat, tedd félre az önző viselkedésedet, és annyival támogasd őt, hogy megérted és nem veszekszel, mert szerencsétlen tanul, és nem akarja elcseszni a jövőjét. Ha meg fontosabbnak tartod ezt a buta hisztit, jobb is, hogy nem találkoztok...
2013. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mi a főiskolán párommal egy szobában laktunk, de vizsgaidőszakban volt, hogy csak este szóltunk egymáshoz. És az még nem is orvosi egyetem volt...

Később esetleg majd azon is megsértődsz, ha nem ugrik ki egy műtétről pár órára talizni veled, egyem a csöpp lelked? (:

2013. dec. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pont nem erre van szüksége,hogy egy kiscsaj akinek az életről annyi fogalma van mint ennek a klaviatúrának itt előttem,fogadni merek te valami büfészakon vagy ahol átmész nulla tanulással.

Értsd meg vagy szakíts vele,mert nincs szüksége ilyen hisztis kiscsajra akinek kis élete a barátja körül forog és semmi értelme egyéb nincsen.

De azért jó érzés lesz majd az Audiban pöffeszkedni amikor végez és kint dolgozik nyugaton jó pénzekért,ennek tudod ára van nagyon nagy ára,főleg az orvosin én műszakis vagyok meló mellett csinálom pont ezért nem tartok barátnőt mert nektek semmi se jó,persze a nagy pálya kellene,de arra nem gondoltok,hogy ezért kőkeményen dolgozni tanulni kell.


Lehet durva voltam de sajnos ez az igazság.

2014. jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!