Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan zárjam le?

Figyelt kérdés
Mindig is nagyon sokat szenvedtem és nagyon ragaszkodó típus vagyok.. anyukámat korán elvesztettem barátaim se nagyon vannak.. inkább csak haverok.. itthon is vannak gondok.. a barátom már sok mindent megcsinált velem és mellette még nagyobb nullának érzem magam.. nem egyszer bántott és megalázott az önbizalmamat teljesen elvette.. de még is legalább van akihez oda bújhatok, de tudom, hogy nem mehet így.. mert mikor alapból rossz minden azzal, hogy ő ilyen még rosszabb.. de nem tudom lezárni és azt mondani, hogy nem.. :( jövő héten megyek pszichológushoz hátha tud segíteni.. de tőletek is várom a tanácsokat
2013. dec. 7. 23:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudok tanácsot adni, észre kellene venni más pasikat is, ők vissza adnák az önbizalmadat. Igazából csak egy kell aki mélyen a szemedbe néz, megölel és csak ennyit mond "szeretlek".
2013. dec. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

attólfügg hogy nézel ki

ha jól akkor könnyebben találsz vkit aki remélhetőleg túlsegít ezen, ha nem akkor... nincs szerencséd...

22F

2013. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!