Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az menyire igaz, hogy a férfiak nagy része akkor jön rá, mit veszített, amikor szakított? Hogy el kell telni pár hétnek, mire megbánja? Voltatok már így, fiúk?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 08:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Van aki megbánja, van aki nem. Ez személyiségfüggő na meg persze hogy mennyire szerette az exét. Az én exeim nem bánták meg, mert egyik sem szeretett igazán ha megcsaltak és leléptek.
2013. dec. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem általában a veszteséget csak utána egy idővel tudja érteni az ember (ffi is, nő is) Jól látható ez halálesetnél- a gyászoló különféle fázisokon, megy át, ami alatt megérti, mi volt, és mit vesztett..
2013. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igazából én egy érdekes helyzetben voltam, amikor szakítottam a barátnőmmel. Ő engem megcsalt és én hirtelen felindulásból lekurväztam és elhajtottam. Utána boldogságot, szabadságot és végtelen nyugalmat éreztem.


A lelki állapotom utána csak javult és javult, egyedül az vágott vissza néha, ha megtudtam pár naponta, hogy ezzel is lefeküdt, meg azzal is...


Végül itt vagyok most 4 hónappal szakítás után és hiányzik. Viszont nem a konkrét lány (sőt, még mindig gyűlölöm őt), hanem az, hogy megint együtt legyek valakivel. A szex, az ölelés, a csók... sőt, az is hogy legyen valaki, akire számíthatok. Szóval lényegében igen, kell eltelnie egy kis időnek, de nagyon helyzetfüggő, hogy megbánom-e vagy sem.


(De hogy válaszoljak a kérdésre kicsit konkrétabban is, igen, volt már, amikor hirtelen jó ötletnek tűnt, aztán 3-4 nap után visszakönyörögtem magam... szánalom.)

2013. dec. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha pl.egy hülyeség miatt szakítottak, de szeretik egymást, arra értettem. Min megy keresztül a férfi? Mert a nő tudom, hogy azonnal kiborul...
2013. dec. 8. 09:16
 5/8 anonim ***** válasza:

# 4:

A férfi felszabadultnak érzi magát. Újra vadászhat végre és hódíthat. Csak aztán amikor rájön, hogy mégsem olyan egyszerű új lányokat felcsípni, inkább visszatáncol. Szerintem legalábbis. # 3 voltam.

2013. dec. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

KICSESZETTÜL!


jjóhogy voltam így.

és 4 hónapja így is vagyok...sehogy. kesergek, verem a fejem a falba, hogy lettem ekkora baromállat, hogy hagytam elmenni a barátnőmet, mert akkor a büszkeségem fontosabb volt! :(


23/F

2013. dec. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 ASOT ***** válasza:

Attól függ miért szakított. Ha úgymond jogosan, vagy megvolt rá az oka akkor nem bánkódik ezen. Vagy nem annyit.

Ha ő cseszett el valamit és ezért ő szakít és tudja h ő a hibás és tudja h nem kellett volna azt tennie, akkor bánkódhat.

De ugyanez igaz fordítva is,

2013. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szakitas utan padlon voltam, viszonylag hamar botlott mas belem (8 honap padlofogas utan) 2 eve vagyunk egyutt, de az elejen voltak "nyomok" az ex emlekebol. Eltelt bo 2 ev igy, tok jol tultettem magamat, mikor felbukkant ez exem megint. En meg ugy kiakadtam, h azota sem tudom mit akart :D
2013. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!