Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy szajkózzák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szajkózzák a fiúk, hogy nekik normális lányok kellenek, és ha az a lány adott, akkor meg csak hülyítik?

Figyelt kérdés
A könnyen kapható, laza erkölcsű lányokkal meg kikezdenek, mégha tudják is, hogy az ágyon kívül máshova nem lesznek jók...

2013. dec. 8. 19:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

A kérdést nem azzal a szándékkal írtam ki, hogy megjelenjen "letükrözve"... értem, hogy vannak szemét csajok is, akik ugyanezt csinálják, de nem erre vagyok kíváncsi.

És nem is általánosítottam.

2013. dec. 8. 19:26
 12/13 anonim ***** válasza:
1. A normális lányokról is gyakran kiderül, hogy "nem normálisak", azaz felszínesek, buták stb., a fiúk meg egy idő után belefáradnak, hogy ezek az állítólag normális lányok is úgy dobják el őket, hogy gyakorlatilag meg se ismerik őket, és túlzott elvárásokkal állnak elő, túl sokra vágynak, miközben egyáltalán nem biztos, hogy ők olyan nagy számok. 2. Ha kevesebb lenne a könnyen kapható lány, kevesebb lenne az olyan fiú is, akinek ők kellenek. És megmondom őszintén, részben megértem az ilyen srácokat. Tudod, kedves kérdező, rohadtul fárasztó normálisnak tűnő lányokkal foglalkozni, ha az illetők úgyis sorozatban elutasítanak, pedig te a tőled telhető legtöbbet igyekszel megtenni. Húzzák az agyad, illegetik magukat, félreérthetően viselkednek, aztán meg ha próbálkozol, akkor a képedbe röhögnek, és közlik, hogy "ja, bocs, félreértettél, én nem akarok tőled semmit", a kicsit kikupáltabbak meg különféle jelzőkkel is illetik a fiút, mert hogy mit képzel magáról, hogy közeledni mert, annak ellenére, hogy nem 10/10-es pasi. Irreális elvárású lányokkal mégis mit lehet kezdeni? Bár az már jó lenne, ha legalább elvárásaik vagy konkrét elképzeléseik lennének, soknak még ezek sincsenek, és ők maguk se tudják, hogy mit is akarnak.
2013. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ebben ti "nők" nagyobb tapasztalatra tettetek szert mint mi "férfiak", szóval a társaiddal kellene ezt megbeszélni.
2013. dec. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!