Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszéljek vele? Érdemes vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele? Érdemes vele megbeszélnem a dolgot? Úgy értem, szeret vajon? És ha igen, miért nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Négy és fél éve ismerem, 11 évvel idősebb nálam, és elég bonyolult a kapcsolatunk. Én kb 3 éve szeretem őt, de bizonyos okokból nem mondhattam el neki. Most már megtehetném, de nem tudom, érdemes-e. Többször találkoztunk már kettesben, meghívott fagyizni, jókat nevetünk együtt, és még az érdeklődési körünk is hasonló.

Többször mesélt nőkről, akik tetszenek neki, de azt sose hagyja, hogy én beszéljek pasikról. Ha együtt lát valakivel, látszik rajta, hogy rosszul érinti.

Nem tudom, benne mi játszódik le, de nemrég elkezdtek pletykálni rólunk, és úgy tűnt, őt nem zavarja. Én viszont felkaptam a vizet, és elég csúnyán viselkedtem vele. Most egyértelműen kerül engem, és ha mégis összefutunk, még egy mosolyt se ereszt meg felém, és kifejezetten szomorúnak tűnik.

Pár nap múlva lesz a születésnapja, arra gondoltam, írok neki egy smst, abból tudni fogja, hogy bánom a dolgot.

Évek óta folyik ez a "játék", de kezdek kimerülni érzelmileg. Mármint tudom, hogy szeretem őt, de fogalmam sincs, mit tehetnék.

Egyszer arról beszélgettünk, hogy kinek kell kezdeményeznie, és akkor mondtam, hogy a férfinak. Hümmögött rá egy sort, de nem válaszolt.

Egyszer azt is mondta, hogy ő jól tud színészkedni... biztosra veszem, hogy érzelmekre értette.


2009. nov. 23. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem állsz elé,és kérdezel rá nyíltan,hogy szeretne-e tőled valamit?Itt nincs olyan,hogy ciki,vagy nem ciki,merd megélni az érzéseidet,és merd őszintén a szemébe mondani.Ami azután történik,az persze vagy jó,vagy rossz lesz számodra,de legalább nem fogsz keseregni az elszalasztott lehetőségeken.Most itt az alkalom,hát ne hagyd ki,ő biztosan gyáva lépni,Ha mindkettőtök gyáva,akkor sosem juttok egyről a kettőre.Most lépj,mert később talán késő lesz.
2009. nov. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van, és valószínűleg meglesz hamarosan az utolsó lökés a cselekvéshez. Mindenki ugyanezt mondja, mint te... :S :) Köszi a választ!
2009. nov. 23. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
"Nem tudom, benne mi játszódik le, de nemrég elkezdtek pletykálni rólunk, és úgy tűnt, őt nem zavarja. Én viszont felkaptam a vizet, és elég csúnyán viselkedtem vele. " Ez itt a baj... Szóval szerintem legyél őszinte, és mondd el mit érzel, mert szerintem azt gondolja, felesleges kezdeményeznie, mert te nem szereted.
2009. nov. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De amikor úgy vagyunk, hogy lehetne, mert elnevetgélünk, sétálunk, beszélgetünk, akkor se lép...
2009. nov. 25. 20:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Az még kevés, attól még azt is hiheti, csak nagyon jó barátnak tartod...
2009. nov. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!