Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdjem el átverni a nőket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjem el átverni a nőket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem nézek ki túl jól. Nem ápolatlanság stb miatt, hanem előnytelen az arcom. Nem vagyok kifejezetten ronda, de a jóképűtől mérföldekre vagyok.

Három kategóriában tudnám felvázolni a csajokat, leginkább a kinézetük miatt, bár a kapcsolatnál már a belső tulajdonságok is szóba jönnek. Tehát a kategóriák:

1. nem járnék és nem is feküdnék le vele a kinézetük miatt.

2. lefeküdnék vele, de valamilyen oknál fogva nem járnék vele.

3. kívül-belül megfelelő, akivel szívesen járnék is.


Sajnos helyzet a következő:

Az 1. kategóriába tartozó nők belemennének simán szexbe vagy szexkapcsolatba is velem - de ez kiesik, mert nem tetszenek.

A 2. kategóriába tartozók járnának velem, de én nem akarok velük kapcsolatot.

A 3. kategóriás lányokat pedig nem érdeklem.


Kezdjem el becsapni a 2. kategóriába tartozó nőket vagy hagyjam, hogy a szex hiánya az őrületbe kerget???


2013. dec. 8. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Csak magadat írod le és azt éred el,hogy több nő lesz szemét a pasikkal.

kérdem én.Mire jó ez?hogy mások szenvedjenek a bénaságod miatt?

2013. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Nagyok az igenyeid haver...
2013. dec. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az miért az én bénaságom hogy szar géneket örököltem?
2013. dec. 8. 20:40
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Gratulálok! Nagyszerű taktika...
2013. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
47%

Az arc nem minden!Ettől még lehetne jól sportolt tested és elegáns stílusod.

A lustaság miatt nem kell mindent a génekre kenni!

2013. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%

szerintem első lépésben nőj föl, és

1. ne kategorizáld az embereket

2. jöjj rá, hogy ha megdugsz valakit, akkor sem fog semmi sem történni és nem jutsz előrébb

3. tanulj meg gondolkodni és nőj fel!


dugni a legkisebb élőlények is tudnak valamilyen formában.. amíg csak ennyi a célod, addig semmiben sem különbözöl a parlagfűtől..


és tudod mit kell tenni a parlagfűvel? mert egyre inkább érzem, hogy be kéne rántani a motoros kaszát...

2013. dec. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerinted a 2. kategóriás lányok miért akarnak járni velem? A személyiségem, a stílusom és az ilyenek miatt. Kihoztam magamból a maximumot, de sajnos nem elég.
2013. dec. 8. 20:44
 8/18 anonim ***** válasza:
Ronda pasiként mondom,hogy te HÜLYE VAGY!
2013. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az eszemre még nem volt panasz.
2013. dec. 8. 20:46
 10/18 anonim ***** válasza:

NE kezd el átverni a nőket, mert a 2. kategóriában lévő csajok közül akkor sokan megsérülnének lelkileg a te szexhiányod miatt. Keress akkor inkább magadnak szexpartnert, biztos vannak olyan csajok is bőven. /Nekem ne írj, mert nem vagyok rá vevő./

A 2. kategóriába tartoztam 2 illetőnél, mint utólag kiderült anno és azokat is sokáig tartott kiheverni, pedig akkor már 25 fölött voltam./ 31N

2013. dec. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!