Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok ti minek örülnétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti minek örülnétek? Van ötletetek?

Figyelt kérdés
itt olvastam valamelyik nap, hogy egy lány blogot fog csinálni a pasijának, hónapokig írja és csak 1 év múlva fog elkészüli és akkor adja át neki. én is szeretnék valami hasonlót de nem tudom miről írjak a barátomnak. van valami tippetek hogy mit és hogyan?
2013. dec. 9. 12:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Te tudod mit szeret, miért rajong úgy isten igazából :)
2013. dec. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát a csaj pl autókrol fog írni, az én barátom meg focirajongü. akkor írjak a kedvenc csapatáról? arról nem nagyon tudok olyan sok mindent... vagyi a barátom mindent tud már amúgy is de én meg nem :D valami más kéne. ezért kérdem hogy ki minek örülne ami kicsit személyesebb?
2013. dec. 9. 12:46
 3/4 anonim ***** válasza:

miert nem irod le szimplan azt, amit te gondolsz?

napi gondolatok, mit csinaltal, stb, es ebbe beleveheted azt, hogy gondoltal ra, elkepzeltel szituaciokat amikben egyutt voltatok, stb?


"kedves naplom,

ma bevasaroltam a tecsoban, kozben azon agyaltam, hogy melyik csokit vigyem a baratomnak. nehez volt a dontes, mert szereti a kerek csokoladet, a szogletes csokoladet, az etcsokoladet, a feher csokoladet..."


stb, stb, stb? :)

2013. dec. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ilyen "egyszerűt" azért nem akarok mert régen a volt barátommal írtunk ilyet.. meg kicsit olyat szeretnék amit más is olvashat másnak (is) hasznos lehet vagy ilyesmi.
2013. dec. 9. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!