Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti ha megtudnátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti ha megtudnátok az egyik férfi kollégátokról, hogy még nem volt nője, akkor hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy évek óta a kollégátok, ti normális életet éltek, és róla is azt hittétek eddig.

Gáznak tartanátok és gúnyolódnátok rajta? Vagy megutálnátok mert eddig hazudott erről a dolgától?


Köszi a válaszokat előre is!



2013. dec. 9. 19:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

nos azt se küldöm el az anyjába, aki minden nap más lotyót dug vagy aki köztudottan prostizik, így vele se tennék másképp.


Ő élete, úgy éli ahogy akarja.


nekem bőven elég a saját életem, néha ez is sok, nincs időm mások életével foglalkozni.

2013. dec. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Igen ezt értem én, nem gondoltam én sem, hogy foglalkozzon bárki is a más életével. Ez nyilvánvaló.

Csak kíváncsi lennék hogy viszonyulnának hozzám miután ez kiderülne rólam.

Én nem így akarom élni egyébként, csak így tudom. Jó volna ha engem is lekötne a saját életem, és akkor eszembe sem jutnának ilyen kérdések..

2013. dec. 10. 17:21
 13/20 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hány éves. Mondjuk 25 felett már furának tartanám, de ezt nem éreztetném vele.
2013. dec. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
a munkát akkor sem keverném a magánélettel, más magánéletével főleg nem, igazából ez csak az ő dolga. de mondjuk ha e mellett "civilben" jóban lennénk, és hetero lenne, segítenék neki nőhöz jutni
2014. jan. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
informatikusként ez nem lepne meg
2014. jan. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Válasz a 'kérdező kommentjé'-re:

Ha az zavar, hogy még nincs párod, akkor azt megértem, hisz jobb párosan, tehát drukkolok, hogy mielőbb találj.

De azzal ne törődj, hogy erre mások mit mondanak! Ez a Te magánügyed, senkinek semmi köze hozzá, hogy miért van így. Nem tartom hazugságnak, ha nem mondod, de az még jobb, ha emelt fejjel vállalod: ez a Te életed, valószínűleg nem kalandokat keresel, hanem az igazit, és kész!

2014. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi a pozitív választ. Valójában nem tudom ezt emelt fővel viselni, mert nem így akartan, nem így terveztem ezt. Magyarán szégyenlem is ezt nagyon. És irtóra frusztrál még így is, hogy nem tudják a körülöttem lévők. Úgy érzem ha megtudnák, akkor nem bírnám ezt elviselni itt köztük.
2014. jún. 13. 18:13
 18/20 anonim ***** válasza:

26 évesen nem volt senkim.


Mit mondanak a kollégák?


Semmit, mivel nem tudják, ugyanis semmi közük hozzá.

2014. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
És neked nem fárasztó már folyton leplezni? Nekem már nagyon...
2014. jún. 15. 14:30
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ilyen jellegű kérdéseket kapni, így nincs mit leplezni vagy nincs miért hazudni.
2014. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!