Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Semmi esély nincs a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi esély nincs a mai világban vonzó és egyszerre intelligens férfit találni?

Figyelt kérdés
Nem fogok hazudni, számít a külső, de úgy veszem észre, hogy abban a férfiben, nincs semmi erkölcs, értékrend és értelem, valamint érzelem, aki jól néz ki. Akinek nem inge, ne vegye magára, de amikor az ember újra és újra ezt tapasztalja, kicsit elkeseredik.

2013. dec. 8. 20:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Itt merül fel a kérdés.Nem tud lejjebb adni a külső igényekből?
2013. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Most összetörtél. Szóval hiába vagyok értelmes és érzelmekkel teli, de maximum csak a koszt vonzom magamra?
2013. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem futottunk még össze ezek szerint. Bár nálam csak 20 év felett van esélye egy nőnek.
2013. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
én se vagyok intelligens. de lehet hogy rólad is ezt mondják sokan.
2013. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Rosszul szűrsz kérdező.

Korán ítélsz.

2013. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
én pont ilyen vagyok csak éppen 14 éves :D
2013. dec. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
De, van rá esély. Csak férfit kell keresni és nem fiút. A mai fiatalok között ugyanis marha kevés az ilyen egyed :)
2013. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
7. +1
2013. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

7. ezért szerepel férfi szó a kérdésben.. :)


a 18-20 évesek az én gondolkodásomhoz sajnos túl éretlenek, legalábbis a többségük

2013. dec. 8. 20:38
 10/21 A kérdező kommentje:
mellesleg, kitolnám ezt inkább még a 21-22-re is, persze semmi általánosítás, nehogy kompromittálóan hasson a kijelentésem az erre érzékeny személyekre..
2013. dec. 8. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!