Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szégyenkeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyenkeznem kell a barátnőm miatt?

Figyelt kérdés
A barátnőm az utóbbi fél évben majdnem húsz kilót hízott, már nyolcvan kiló, és ehhez olyan 165 cm. Én 175 cm vagyok és 73 kiló. Szerintetek?

2013. dec. 9. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi az oka az elhízásának?

Fél év alatt 20 kg rengeteg... nincs valami betegsége, nem szed valami új gyógyszert?

2013. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Tarnolf ***** válasza:
100%
Nem szégyenkezned kell, tenni kell ellene. Vezesd fel szépen, hogy mi is a helyzet. Ha igazán szeret, nem fog elküldeni a búsba...na jó, először talán igen, de ha van egy kis esze elgondolkozik azon amit mondasz neki. :)
2013. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért nem szóltál közben? Ha meg neked tetszik így is akkor nincs problema:)
2013. dec. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha nincs betegsége, akkor nem igényes a testére, önmagára. Ez egy kölcsönösen elvárható dolog egy kapcsolatban és ha nincs meg az egyik fél részéről, akkor ott már bajok vannak.
2013. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Az már kövér.
2013. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Fél év alatt 20 kilót? Szerintem ott már valami szervi probléma lehet. Ha mozog rendesen és nem eszik egész nap akkor irány a doki.

Ha pedig csak eszik meg fekszik akkor irány futni vagy jó sokat szexelni.

2013. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akármilyen testalkatú az ember, attól még élhet egészségesen, sportolhat, és akkor nem lesz 80 kiló 165 cm-re, max. 65-70.
2013. dec. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 SullaFelix89 ***** válasza:
50%
Akkor, ha nincs betegsége én szégyellném az igénytelensége miatt.
2013. dec. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok. Beteg? Vagy miért hízott?

Ha beteg, akkor nyilván nem tehet róla és nem is kell szégyellni.

Ha nem beteg, és elhagyta magát és zabál, stb., akkor szólni kell neki, hogy ez így nem mehet tovább és segíts neki visszaállni a normális súlyára.

2013. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne szégyenkezz hanem hagyd ott.
2013. dec. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!