Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szégyenkeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyenkeznem kell a barátnőm miatt?

Figyelt kérdés
A barátnőm az utóbbi fél évben majdnem húsz kilót hízott, már nyolcvan kiló, és ehhez olyan 165 cm. Én 175 cm vagyok és 73 kiló. Szerintetek?

2013. dec. 9. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Beszélj vele. Először rosszul fog neki esni, de tudasd vele, hogy tényleg nem bántásból mondod. Segíts neki lefogyni is, hiszen ha lelkileg mellette állsz, akkor menni fog neki. Ha meg betegség van a háttérben, akkor elkell mennie dokihoz. Mindenképpen szüksége van rád! Ha meg szereted és valóban mély érzelemmel, akkor emiatt eszedbe se jutna elhagyni, főleg nem szégyenkezni miatta... HA egyszer veled esne meg hasonló vagy egyéb probléma lépne fel, akkor rögtön hagyjanak el téged is? nem szabad így gondolkodni, akit meg szeretsz,amiatt szégyenkezned soha sem szabad!
2013. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezért ne kezdjetek fiatal kifejletlen csajjal...
2013. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Te most azzal szívatsz minket, hogy nem írtad le azt az aprócska részletet, hogy a barátnőd hamarosan szülni fog? :D
2013. dec. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha szégyenkezel miatta, és barátnődnek tartod, akkor neki lenne szégyenkezni oka miattad, de részletkérdés.


Szerintem az van, hogy megerősítést keresel rá, hogy gáz, hogy ne csak önszántadból dobd.

2013. dec. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!