Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy szemétség lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy szemétség lenne vizsgaidőszakban szakítani?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 09:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
nem. hogy függ össze a kettő??
2013. dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy kiborulna és nehezebben menne a vizsgákra való felkészülés. Nem szeretném, ha miattam nem sikerülne valamije, vagy csúszna. Viszont nem is szeretnék tovább ebben a kapcsolatban maradni. Nem tudom, hogy várnom kéne-e amíg levizsgázunk, vagy sem.
2013. dec. 10. 09:32
 3/18 anonim ***** válasza:
55%

nincs, olyan, hogy tokeletes szakitos idopont.

mindig van valami, szuletesnap, nevnap, jo jegy az iskolaban, a kutya szuletesnapja, husvet, karacsony, anyamtyukja.


ha szakitani akarsz, ne halogasd, tedd meg.

2013. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Magamból indulok ki. A párommal mi is egyetemisták vagyunk mindketten.


A vizsgaidőszak alapvetően egy olyan műfaj, ami során eleve alig lesz időtök egymásra. (persze ez sok mindentől függ, de én pl. végig tanulni fogok nagyjából). Ha ez nálatok így van, akkor szerintem egy hónapot kibírsz. Ha nem akarsz neki rosszat, és keresztbe tenni, hanem kulturáltan, átbeszélve, és utána bűntudatot nem érezve szeretnél szakítani, akkor én a helyedben várnék.

Velem anno érettségi előtt szakítottak. Borzasztó nehéz volt hoznom a formámat.

2013. dec. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
87%
Velem 2 éve szakított a barátnőm, mikor éppen 1 hét volt hátra főiskolán a modulzáró vizsgáimig. Lehet bármit mondani, hogy nincs tökéletes szakító időpont, ami megjegyzem igaz is! De nagyon vissza tudja fogni az embert, ezt tapasztalatból mondom. Én is annak a híve vagyok, hogy minél hamarabb el kell mondani ezt a másik félnek, de ha nem akarsz vele kitolni és tiszteled őt akkor ezt vizsga után teszed meg.
2013. dec. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Velem karácsony előtt pár nappal szakított a völegényem. A vizsgaidőszak volt a legkisebb probléma
2013. dec. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi véletlenül elküldte. Szóval nem volt valami kellemes az az if

időszak ezért én várnék legalább január közepéig.

2013. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igazából tök mind1, mert ha szakítani akarsz akkor az azt jelenti, hogy nincs rendben a kapcsolat és ezt biztos érzi a párod is. Nem hiszem hogy meglepetésként fogja érni a szakítás. Nem kell ehhez jó emberismerőnek lenni, hogy lássa a másik, nem jó már a kapcsolat.
2013. dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem működik emiatt felesleges halogatni. Felnőtt ember, élnie kell tovább az életét akkor is ha szakítasz vele.
2013. dec. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Pretty_Fighter ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg a vizsgaidőszak végét.
2013. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!